1. 1.
  kalın bağırsak ile ince bağırsağın karşılaştığı yerde kese biçiminde boş beleş bir organdır, ne işe yaradığı yüzyıllardır bulunamayan bu şeyin organ olup olmadığı da tartışmaya açıktır, dayanılmaz sancı ve patlaması ile nam salmış bu şey patladığında insanı zehirleyebilecek ve hatta öldürebilecek kapasiteye sahiptir.
  iltihap toplamış apandis artık başınızın belasıdır. (bkz: apandist)
  1 ... residuel sizofreni
 2. 2.
  boş beleş bir organdır. Yanlış bir varsayımdır. Apandist insanın mide ve bağırsakta yaşayan yararlı bakterilerin deposudur. ishal yolu ile dışa atılan bu yararlı bakteriler apandist deposundan yenileri tekrar bağırsaklara geçmekte ve çoğalabilmektedir.
  Ayrıca yapılan tüm araştırmalar. Gençlik yıllarında alınan apandistlerin kalp krizi yaşama oranını yüzde 33 artırmaktadır.
  Yani boş beleş değil gerekli ve oldukça faydalı bir organdır.
  2 ... zebbelinux
 3. 3.
  daha dokuz yaşımdayken aldırdığım kalın bağırsaktaki kör nokta.
  1 ... i am lucifer
 4. 4.
  körelmiş bir organ değildir. bilgilerin depolandığı organdır. apandiste fazla bilgi toplanması sonucu ortaya çıkan hastalığa apandisit denir.
  1 -6 ... duvardakicivi
 5. 5.
  apandisit patlaması sonucunda onun yerine pankreas görevi devrealıyor fakat eskisi gibi randıman alamıyorsunuz. bunama olayı böyle başlıyor.
  1 -1 ... duvardakicivi
 6. 6.
  bu düşünce yüzünden umarım ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası alırsın.
  2 -1 ... despiva
 7. 7.
  apandisit olursanız, bilgilerinizi pankreas toplar. pankreas kanseri olduktan sonra bilgiler oniki parmak bağırsaklarında depolanır. yani bilgileriniz bok gibi olmak üzeredir. sağlıklı düşünme yetisini tamamen kaybedersiniz.
  -1 ... duvardakicivi
 8. 8.
  Patlamaya meyilli bir organ parçacığı.
  ... hibou
 9. 9.
  ram' mi lan bu dedirtir.
  2 -1 ... maintenance
 10. 10.
  iltihaplanmamasını şiddetle tavsiye ederim.
  2 ... moisture