bugün

maskulen kadinlardan hic hoslanmiyorum.
Mert kadınlardır, takdir ediyorum.
bulgar sanatcı aziz merak eden varsa buyursun izlersin http://www.youtube.com/watch?v=e_gDogxYHEI&feature=related
(bkz: CEMiL iPEKÇi)
(bkz: bülent ersoy) *
(bkz: dtp li kadınlar)
sakallı kız çekici değildir ama en azından delikanlı kızdır sözünü doğrulayan tiplerdir.
tuttuğunu koparan yaratıklardır.
(bkz: zeyna)
(bkz: amazon)

bıyıklı sakallı kadınlardır. sesleri de kalındır. konuşuken küfür edenleri de mevcuttur.
anket olduğunu varsayarak listenin başında tzipi livni olmalı sonra condoleezza rice diyorum.
güncel bağlamda ise türk usülü feministlerin hemen hemen tamamı.
kadınların; bazılarına göre kaslı, bazılarına göre cesaretli, bazılarına göre korkusuz ve güvenilir, bazılarına göre kıllı olmalarından ileri gelen söylem.
(bkz: sofor nebahat)
(bkz: fatma girik)
genelde güçlü tiplerdir, sakal ve bıyık bırakmadıkları sürece çok sevimli olurlar.
(bkz: o değil de bi cansever vardı ne oldu ona)
itici kadınlardır.
(bkz: harbi kız)
kral fm deydi sanırsam, neyse o öle, erkekler gibi vurgu yapıyo,ııyyy iğrenç,bi tarafı da büyüyodur bu kızın şimdi.
kurtlar sofrası olan iş dünyasında, istemsiz olarak erkekleşmiş kadınlar da olabilirler.
hayatin, evrenin sadece kadinlara sundugu bir suru keyiften faydalanamayacak zavalli kadinlardir.
gerektiğinde romantik olurlar, her zaman değil. ve takdir edilesidirler bu nedenle!
iltifat mı, hakaret mi belirsiz söz öbeği.
(bkz: şöför nebahat)
her cümleye abiyle başlayan lanla bitiren kadınlardır.
(bkz: nuray mert)
ebru gundes bu konuya uygun bir ornektir.oturup kalkmasi,yurumesi,konusmasi kesinlikle erkek gibi.