bugün

yazdıklarıyla tam anlamıyla bir helal olsun ustası yazar.
(bkz: #5872364)

ya işte sosyal çevresi belirli bir gruptan oluşan adamlara biz bunu haliyle anlatamıyoruz. yoksa çevresinde kürt tanıdıkları da olan biz sosyal kelebekler, seni anlıyoruz.
*
okumuş çocuktur kendisi. siyaset mezunu olmasıyla birlikte uluslar arası yuksek lisansını da yapmış üstüne...
kendisi gibi düşünen kürt kökenli vatandaşlarımız, birlik ve beraberliğin önemini sindirmiş türk kökenli vatandaşlarımız var oldukça bu ülkeyi fiziken ve kalben bölmeye kimsenin gücü yetmez. içten selamlarımı iletiyorum kendisine.
işinin gerektirdiği gibi olan yazar. mesajlarına cevap atmayın, tuttuğunu analiz yapıyor. ühü.. *
(bkz: #9800592) entrisi ile gülmekten karnıma ağrılar girdiren yazardır.
umarım meşhur olduğunda bizi unutmaz.

tanım: kalemi güçlü, görüşlerine saygı duyduğum yazar.
he ya, bak sözlükten kutlamayı unuttum.
mutlu yıllar abim. nice senelere.*
öperim ellerinden.
işte, mozaik gibi değil, ebru gibi olduğumuz, allah'tan başka hiç bir gücün ayıramıyacağı, kürt kökenli vatandaşlarımızdan, harika bir örnek. onlardan öyle çok var ki, gerisi hikaye. yaş günün kutlu olsun, değerli yazar arkadaşım.
gaza gelmeyen ve gördüğüm kadarıyla her durumda objektif ve sakin yazmayı becerebilen, kafadan atmayan, bilgisi ezber olmayıp yülsek analiz de içeren ve ezberbozan bir yazar. fazla örneği yoktur kıymeti biline.

edit: arkadaşım başkası hakkındaki kişisel yorumumu kötülemekteki mana nedir, sen sevmediysen banane, nasıl insanlarsınız siz öyle yahu.
aynada kendine tüküren yazar.
alevilerin ezilmediğini idda eden at gözlüğüyle ağırda çok kalmış heralde diye düşündüğüm bir kardeşimiz.
yeni keşfettiğim, zevkle takip edeceğim yazar.
pek entrysini okumadığım ama yaşlı bir çifte nasıl battaniye sattığını anlattığı entrysi ile ağzıma eden yazar. ağlıyorum be sözlük. onları o battaniyeye muhtaç edenlerin ben...
aslını inkar eden bir haramzdedir.daha doğrusu ihanet eden...
işine gelince zaza, işine gelince de kürttür, bazen de ben türküm der.
(#7006938) saygılarımı sunarım kendisine. helal olsun!
Sözlükte gördüğüm en yardımsever, en paylaşımcı, en kral yazar diyebilirim. Diyebilmeyi geçtim dedim bile. Sözlüğün kalitesini arttıran bir insan.
(bkz: ezilen kürt halkına destek kampanyası/#7006938)

(bkz: ülkücü gençliğin pkk yı bitirememesi/#16772150)

(bkz: 3 eylül 2012 beytüşşebap ta pkk saldırısı/#16772068)

tek kelimeyle saygı duyulması, desteklenmesi gereken düşüncelere sahip sözlük yazarıdır. yaş itibari ile belli bir olgunluğa sahip olduğu zaten bahsettiği şeylerden anlaşılmaktadır.

bu ülkenin böyle düşünen insanlara ihtiyacı var! ne olduğu önemli değil... zaza, türk, kürt... böyle düşünenlere ihtiyaç var.

saygılar ve sevgiler.
tanımam etmem ama kaliteli ve kapasiteli bir arkadaşa benziyor.
Sözlükte gördüğüm en kaliteli yazarlardan.
Şimdi işi gücü bırakıp girdiği entry'leri okumayı düşünüyorum.
pek feyizli bir arkadaş, es geçilmemesi gereken adamgillerden.
yeni tanımaya başladığım yazar. pek güzel entryleri var. uyku problemimle ilgili olarak sağ olsun bana yardımcı olmaya çalışmıştır.

not: kardeş tam sana cevap yazacakken mesaj sınırı yedim iyi mi.