bugün

Bana ilk hoşgeldin diyen yazar olmasının yanı sıra, bazı büyük bağlayıcı nedenler olmasaydı da, sadece galatasaray'lı oluşu , müzik zevki ve motorcu kimliği ile bile büyük saygımı kazanmış yüce insan.
Not nick altı yalakalığı değildir *
boşuna kestane şekeri değil.

ilk entrysini babalar gününde girmem bir tesadüf olsa da, baba gibi adamdır. Bazen babadan da babadır. * * *
başlığımı açan şeker gibi bir yazardır.
yeni nesil yazar dedektorudur kendisi. Beni de hos karsilamistir. Hosbulduk diyorum buradan .
(bkz: cska moskova trabzon u yendi diye sevinebilen türk/#13437947) şeklinde bir entry girmiş, entrysini de doğuş'un ana bacı küfrettiği inci sözlüğün meşhur flashlarından biriyle sonlandırarak çok pis ayar vermiş galatasaray taraftarı yazar.

http://www.sporbul.com/sp...kovada-pankart-krizi.html

asilzade renktaşlarının da soy ağacı ve ana bacısı hakkında yaratıcı ötesi swf'ler bekliyoruz kendisinden.
galatasaraylı olan, yardımsever, çok tanımasamda mükemmel olduğuna inandığım yazar. bi kere galatasaraylı.
inşaat mühendisliği hakkında bildiklerini esirgemeyen, yardımsever yazar. müstakbel inşaat mühendisi olmama en çok yardım eden insanlardan birisi. uludağ sözlüğe böyle insanlardan daha çok lazım. teşekkürler.
entrysinde ağız burun kırma yetisi kazanmış ilginç yazar.

(bkz: yavaş kır)
mühendis abimiz,sorularıma içtenlikle yanıtlarıyla baya bi ufkumu açtı sağolsun ki daha çok sorulcak şey var, daha tecrübesinden yararlanmak lazım abinin, bir de sevdiğimiz ortak bir yönümüz var o da bu.
http://fizy.com/#s/1lrs8p
daha bir iki saatte yaşam tarzı, kişiliği, müzik zevki şahane olan bir insan görünümü yaratmıştır bende. ilerleyen vakitlerde, tanıdıkça buraya yazacak daha fazla iyi yönü çıkacağından eminim. *
ünal aysal' ın başkanlığa gelmesiyle birkaç sene bekledikten sonra fenerbahçeliler' e birlikte göz kırpmaya başlayacağımız ağabey aslan.
sözlükte yeni olduğum şu gün ve gecelerde bana hoşgeldin diyen abi. ben de kendisine hoş bulduk diyorum.uzun yıllar benim memleketimde (bkz: trakya) yaşamış ve şimdi de aynı şehirde (bkz: izmir) yaşıyor olduğumuz güzel insan.
burada göreceğiniz üzere (bkz: #11645924) üstad yine aydınlatmıştır sözlüğümüzü.
otoyol inşaat ile meşgul, heavymetal hastası, beatrice lea tutkunu*, aslan galatasaray lı.

kafama vurulan editimsi>: motosiklet tutkusunu ve motosikletini unutmuşum.

saygılarımla üstad..
sözlükte beni o karşıladığı için kendimi şanslı hisseder, selam ederim.
doğum günü en kutlu olsun ve en mutlu olsun yazarı.
bizi yazılarınızdan mahrum bırakmayınız üstadım, nice mutlu yaşlara.
hiç yazamıyorum böyle özel gün anmalarını, hazır msjlardan mı şey etseydim aceba?!?
sözlükte karşılayan kişi olarak tanıdığım, muhtemelen çocuk olsam "kapıdaki amca" sıfatıyla karikatürize edeceğim yazar.
size abi diyebilir miyim abi, yazarı... diyebilir miyim? *
mühendis örneğim bilgi kaynağım tecrübeli meslektaşım *. bu aralar özelden fazlasıyla rahatsız ettiğim bana yardımcı olan bilgili kişilik.
bu yazarımızın en önemli görevi yeni yazarları fark edip hoşgeldin'le onların gururunu okşamaktır.
başka işin mi yok be adam *
saygı duyulan ve duyulması gerektiğini iki satır muhabbetiyle gösteren yazar.
özlem duygusunu en yakın zamanda gidermesi dileğiyle.
iyi insandır kendisi. her konuda konuşulabilecek yetişkin, özgüveni tam, kişilik sahibidir.
kaliteli düşünceleri olan, kaliteli bir insan.
karması ağır abi olsa dahi gönlü yumuşak olan iyi niyetli güler yüzlü insan.
kolaycılığı sevmeyenlerden.
bugün tanıştığım büyük metalci, baba metalci!