bugün

yeni bir yazar.

(bkz: hoş geldiniz)
henüz yirmi entrysi olan, kitaplar konusundaki bilgisiyle dikkatimi çekmiş nesildaş. umarız çizgisini bozmaz ve sol framedeki uyduruk başlıklara kapılıp dandik entryler girmez. fevkalade hoş gelmiştir.
dünyanın tüm kahkahalarını hakeden çünkü gülünce dünyayı güzelleştiren küçük kadın.. dere geliyor dere türküsüne de dem ses yapar hani, hafife alınmamalı!
tanıdığım en marjinal abinin*, henüz tanışamadığım sanatsal eşidir. ayrıca kendisinden fotoğrafçılık dersleri almak istiyorum. doğum günü kutlu olsun*...
saygıdeğer birinin sevgili eşi.
sözlükte duruşu daim olası, kaliteli bilgili ve nesildaş yazar. bol entry'ler, sağlıklı gülüşler.
aile saadeti için her hafta rijkaard'a dua eden yazar.
zor zanaat fanatik bir galatasaraylı ile evli olmak!*
(bkz: gelin)
karşılama komitesinin farklı bir kolu.
ne desem bilemiyorum kendisi için. daha kendisiyle tek kelime etmişliğim yoktur. sıfatımı tanımaz bile. ama ben kendisi hakkında duyduklarımla şimdiden hayranı oldum bile. bunun birinci sebebi, saygıdeğer abimin hayatının tam orta yerinde olması tabi ki. ikinci sebebi, bas gitar çalıyor oluşu. üçüncü sebebi, on parmağında on marifet oluşu. dördüncü sebebi...

(...)

(...)

(...)
nci sebebi, hişş olm uyumayın lan bişey anlatıyoruz şurda.

yeryüzünün en karizmatik, en marjinal, en entel çiftinin dişi üyesine saygılar.
öncelikle; (#5373893)

yahu zaman dediğin ne çabuk da akıp gidiyor. ben bu yazıyı yazdığımda sözlükte henüz 2. ayımı geçiriyordum. bir sene daha bitmiş ve çok sevdiğimiz abimiz ericadamstr'ın, saygıdeğer eşinin tekrar doğum günü gelip çatmıştır. her şey gönlünüzce olsun. birlikte mutlu, güzel, sevgi dolu yıllar geçirmeniz dileğiyle. *

edit: doğum günü münasebetiyle, kendisinin seri artı oy veren meleği olmaya karar verdim.
doğum günü kutlu olası idol insan. umarım bir gün yüz yüze de tanışacağız. happy doomsday!
sağlıklı ve mutlu bir yaşam dileğiyle, nice yıllara taçsız kraliçe..
kendisiyle birebir tanışmasak da nefes alan, hayata renk katan en şahane kadınlardan biri olduğunu biliyorum... abimizin biricik eşi... iyi ki doğdun... sağlıklı, mutlu ve aşk dolu nice güzel yaşların olsun...

(bkz: hepi pörtdey) *