bugün

https://www.instagram.com...N_/?igshid=MzRlODBiNWFlZA==

Bunlar oksijen harcıyor...

bunlar helak edilmezse, bu putperestlerin kafasına taş yağmazsa bu dünyada kimseye bir şey olmaz inanın.
Allah vs tayyip.
Oha lan konu buraya kadar geldi mi?

Ben vs alır diyorum..
ilginç olanın da bunlara akepe'den itiraz ya da kınama gelmemesi.
Erdoğan düşmanı birisinin beyanı. aklınca ironi yapıyor ama dinden çıktığının farkında değil. gerçi zaten dinsizdir ama neyse.

Edit: videoyu izledim. "Allah da yıkamayacak" dememiş, "allah da yıkmayacak, kulu da yıkamaz" demiş. Yani allah rte'nin yardımcısı demek istemiş. Daha dinlediğinizi bile doğru dürüst yorumlamaktan acizsiniz amk salakları.
inşallah sonu titanik gibi olur dedirtmiştir.

(bkz: bu gemiyi tanrı bile batıramaz)
gazimagosa çok güzel yazmış.

çelik diye bir keko var ,şarkıcı.

zamanı tarihinde atatürk benim tanrımdır diye saçmalamıştı.
görsel
Allah hamam tellagimi ki erdogani yikasin?
bi bunu demediğiniz kalmıştı allah belanızı versin.
Tövbe estağfirullah. Gerçek müslüman bu tarz söylemlerin şirk olduğunu bilir.
Bu tür konuşma yapanların müslümanlıkla alakasının olduğunu düşünmüyorum.
hep derim, bu ülkenin sağcıyla solcusu, ateist ile dincisi, komünist ile milliyetçi, vatanseveriyle haini akp'lisi chp'lisi, mhp ile hdp'si vs vs hepsi aynı seviyede. ister din ister vatan ister arkadaş ister sevgili olsun, isterse binmek için araba, ikamet için ev, kullanmak için telefon, yaşamını idame ettirmek için parası, bir düşüncesi veya ideolojisi olsun... tüm bunları yaşamını kolaylaştıran şekillendiren birer araç olarak değil de tapılacak birer put haline getiren bu insanlara bakıp merak ediyorum. aynı zeka ve bakış açısına nasıl erişiyorsunuz?
Şirkin böylesi de ne bileyim.

Allah gereğini yapar inşallah...
Neden ülkenin burnu boktan kurtulmuyorun göstergesi cümle.

Firavunlaşma varsa helak kaçınılmazdır.
Sonunda bu da oldu, tövbe estağfurullah.
Yalakalık da çağ atlamis.
insanı derin düşüncelere iten enteresan bir iddia. bir türlü anlam veremiyorum. çok enteresan...
adam kendisi yıkanamıyor mu? allak neden yıkasın, çok saçma...
erdoğanı ancak mr muscle yıkar.