bugün

görsel

Cumhurbaşkanı Erdoğan, her gece uyumadan önce yediği karışımın tarifini verdi. Erdoğan yediği karışımı herkese tavsiye etti.

Erdoğan, uyumadan önce tükettiği özel bir karşımın tarifini verdi ve öneride bulundu. Erdoğan,

“Ben her akşam manda yoğurdu içine, Medine hurması, birkaç çay kaşığı kestane balı ve içine biraz yulaf ezmesi katar yer yatarım. Sizlere de tavsiye ediyorum; bunu mutlaka tüketin, bu bir şifadır” dedi.

https://www.yenicaggazete...cinde-yok-yok-524736h.htm
Yemekten anladığını göstermiştir.
Kişi başı günlük 15-20 liralık masraf.

Kişi başı ayda en az 500 lira yapar.

4 kişilik ailede 2000 TL yapar. Kira vermeyin bu karışımı yiyin.

görsel

görsel
Fiyat olarak şu şekildedir; (Manda yoğurt sek manda sütünden değil karışık) fiyatlar migros olup en uygun olanı seçilmiştir.

görsel
Siz de çalışıp kazanın siz de yiyin.

T: vatan hainlerini kudurtmada reisimize enerji sağlayan karışımdır.
30 milyon fakir çalışıp para kazanırsa, bu karışıma olan talep artar dolayısıyla manda yoğurdu, kestane balı ve medine hurmasının fiyatı on kat daha artar.

Yüksek talep enflasyonu yaratıp, reisimizin düşmanlarını yenmesi için yeterli gıda almasını engellemek istemeyiz haşa!.
Başkası yapıp önüne getirince yenmez mi.
halka kuru ekmek soğan kendisine manda yoğurdu medine hurması ah halkım vah halkım sen bu kötülüğü hakedecek ne yaptın acaba.
Reis bizi yatar ayak 300lük yaptı.
Normal inek yoğurdu da değil ha. Manda yoğurdu.

Normal bal da değil ha. Kestane balı.

Tamam reis. 4250 tl alan asgari ücretli kardeşlerimize söyleriz. Senin tavsiyene uyarlar.

Hadi eyvallah.
Öyle bi' karışımdır ki; alıp bilal'in kafasına sürsek saçı çıkar, yedirsek anlama kabiliyeti artar. Öyle karışımdır yani; ama reis kendinden akıllısını sevmediği için bilal'e yasakmış, öyle duydum. Komşumun kaynı söyledi. Sarayda çalışıyormuş, oradan biliyorum.
Sanırım "doğal Afrodizyak" formülü vermiş. Yatmadan önce o kadar şey yerseniz gece pek uyuyamazsınız. Yatmadan önce bir şey yenmez zaten.
manda sütünün, hurmanın, balın, yulafın özel çiftlikte organik koşullarda elde edilmesi gerekliliği es geçilmemelidir. bu şekilde tüketiniz.
emine hanımla mütekabilin olmak için kuvvet macunu yiyormuş.
Böyle şeyler yemesi normalde vatandaşa önermesi biraz komik olmuş.

(Başımı belaya sokmayacak şekilde yazdım )
Manda yogurdu güzel olur , bal da güzel fakat ikisini karistirip yeme fikri hiç güzel gelmiyor. Hamileler yemesin çünkü manda yogurdu hamilelikte yenirse dogum zamanı yine yenmesi gerekir derler. Sözlük te hamile olan varsa aklinda bulunsun diye söylüyorum.
"en az 3 çocuk" söyleminin kaynağı belli oldu.
Biz kesesi hiç boşalmayan bir ümmet olarak, Altın çilek de koyar isek şifası artar mı reyiz diye sormak isterdim.
kuşunuzu bülbül gibi şakıtır.
Cehabeli fakirleri kudurtan seksi karışım. Siz şaraba ekmek banmaya devam asdasfdjhadsafhadasgfk
Bu tarifi verirken utanması gerekirdi ama utanmadı.

Medine hurması 170 TL.

Manda yoğurdu 25 TL.