1. 1.
  eski belediye başkanı.Bursa'ya bursarayı getirmiştir.arkasından adaylığını bile koymamıştır.High life adlı dergi bilenser'e aittir.Düzenli olarak bademli'de bir spor salonunda görülebilir.
  ... erdem andac
 2. 2.
  bir ajans'a sahiptir kendisi.
  özel hayatta da gayet efendi duruşlu, mütevazi bir hayat süren, çok iyi bir insandır.
  bursa'nın bu günlere gelmesinde önemli katkıları vardır.
  ... trinfr
 3. 3.
  bursa ya bol bol park bahçe yaptırmaktan başka hiç bir işe yaramamış,hatta erdem saker döneminde japonlara verilecek raylı sistem ihalesini,başkanlığa gelince anlaşılmadık bir biçimde almanlara vererek çok daha pahalıya ve termine mal etmiş alman hayranı ve sol gözü mor kişi...
  -2 ... mataramasukosana
 4. 4.
  bursada emekleri cok olmasına ragmen degeri anlasılamayan. bursaspor icin de cok caba sarfeden iyi niyetli calisan hatta kapı kapı dolasıp kaynak yaratma cabası icerisinde olmasına ragmen sırf taraftara istediklerini vermedigi icin istifaya davet edilip yollanan bursaspor eski baskanı
  ... city walk
 5. 5.
  bursa'nın şu ankinden kat kat daha iyi olan eski başkanı. neden aday olmadığını anlayabilmiş değilim.
  ... denizci cakabey
 6. 6.
  kriz zamanında bursaray a giden paralarla türkiye yi kurtarabilirdi diye düşünmüşümdür hep.ayrıca acaba o dandik raylı sistem bunlara değer mi?
  -1 ... disco inferno
 7. 7.
  bir donem belediye baskaniydi geldi gecti,su anki ve gecmistekiler gibi pek bi olayini gormedik.
  ... burningfingers
 8. 8.
  bursaspor için elinden geleni yapmış eski belediye başkanı. *
  ... tool
 9. 9.
  sadece bursa kent müzesi gibi bir eser bıraktığı için bile saygıyı hakeden eski belediye başkanımız.
  1 ... bir omurluk misafir
 10. 10.
  bursa'nın 1999-2004 arasında efsane belediye başkanı. bursaray'ın 18 kilomteresini tam da söz verdiği tarihte bursalılara sunan kişi.

  erdem saker yönetiminin kdv hesaplamasını yapmaması nedeniyle iptal edilen bursaray ihalesini maalesef daha pahalı bir meblaya almanlara yaptırmak zorunda kalmıştır. ayrıca bu kdv sorunundan doğan proje aksaklığı o dönemde son istasyon olarak inşa edilen şehreküstü'den sonra bir istasyon daha yapılmasına da engel olmuştur. dönemin iktidarı dsp'den belediye başkanı seçilmesine rağmen hükümetten tek kuruş para görmemiştir bilenser. hani 2004'ten sonra gelen paralar eğer bilenser'e gelseydi bursa ne olurdu bilinmez?

  belediye otobüsüne, bursaray'a binmesi ve halkla iç içe oluşu unutulmazlar arasına koymuştur kendisini. erdoğan bilenser korulmalarla, eskortlarla gezen bir başkan olmadı hiç bir zaman.

  yıllardır afsalt dökülmemiş bir sokağı asfaltladıktan sonra kalkıp bakanları, valiyi, garnizon komutanını çağırıp da sokak açılışı yapmak gibi bir görgüsüzlükte bulunmaması bile o'nu saygın bir kişi yapıyor.

  kendisini her zaman büyük sevgiyle, saygıyla anarım. bursa'ya çok fazlaydı, ve maalesef bunun farkındaydı.
  5 -1 ... volkan2386