bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    Altınordu da forma giyen Beşiktaşla da anılan geleceği parlak genç kaleci.
    1 ... s kurali
  2. 2.
    Süper lig hakemi Arda kardeşlerin kardeşi altınordu'nun başarılı kalecisi. Babası da eski futbolcu eser kardeşler.

Refleksleri çok kuvvetlidir. Lakin bazen neuer'e özenip ceza sahasının dışına kadar ilerleyip saçma hareketler yapabiliyor. Bugün bir kurtarışı vardı maçın önüne geçti. Yolu açık olsun.
    ... tosovale
  3. 3.
    altınordu'muzun kalecisi. birazizleyenler bilir, 1.ligdeki en iyi kaleci kendisidir. bugün rizespor'u 3-0 yendiğimiz maçta da bir kaç tane yüzde 100lük golü çıkardı. 1.ligin muslera'si diyorum ben. *
    ... saldirayterk
  4. 4.
    Koy Madrid'e oynasın. Net.

erce kardeşler
    1 ... jet skimden assaga kasimpasa
  5. 5.
    tam bir panter. 3 büyüklerden hangisi alırsa alsın kalesi 15 sene emin ellerde olur.
    ... gandalfdayi
  6. 6.
    bu çocuğu almayan sığır büyük takım yöneticilerine sesleniyorum. özellikle adettendir galatasaray yönetimine. kupa maçında eray rezaletini izledikten sonra ne yazık ki bu transferi yapmayan herkese selam söylüyorum. devre arasında gücünü iki katına çıkarmış ve artık profesyonel olmanın gereklerini yerine getirmeye başlayan oltacı paşa. balık tutar gibi topları topluyor falan. eğer böyle giderse berke den önce bu arkadaşın yükselişini müjdeleyeceğim. odin seni korusun.
    1 ... number9
kapat