televizyon da yer alamayacak kadar gereksiz bir insandır.
saçma sapan yazılarına bir yenisini eklemiştir. hahaha!

http://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/21519129.asp

--spoiler--

maçın 3 adamı: aykut-bienvenu-meireles

--spoiler--
dün akşam katıldığı programda, destek attığı aziz yıldırım'a atar yapmış fanatik fenerbahçeli. saflar sıklaşıyor.
şu aralar uefa finali hayalleri kuran kişi. canım benim ya, yazık.
torpilli damatlıktan basına yatay geçiş yapmış olması hasebiyle, özellikle de fanatizmi bilindiğinden ciddiye alınmaması gereken kimsedir.
hiçbir yorumuna katılmadığım, eski kayınpederi tarafından terfi alan medyadaki fanatik fenerbahçeli yazarların başında gelmektedir.
yıldırım demirören'in futbolun patronu olduğu ülkede bir gazetede spor müdürüdür.

(bkz: başka sözüm yok hakim bey)
bir çok başarısının yanı sıra dünya kupası tarihinin en hızlı golünü atmış bir eski futbolcunun milletvekili olmasıyla, damatlığı sayesinde kaptığı yazarlığı kıyaslanan herif.

nasıl bir kafadan çıkıyor bu savunmalar anlayamıyorum.

bu adamın sırf fenerbahçeli diye eleştirildiğini zanneden de samimi söylüyorum gerizekalıdır.
demek ki anneye anlatır gibi anlatmak lazım.

hakan şükür türkiye'nin dünyada adı en çok bilinen vatandaşı olduğunu unutmayın. dünyada da örnekleri vardır. pele spor bakanlığı yapmış, weah devlet başkanlığına oynamıştır. onların da siyasi yeteneklerinden çok bilinirlikleri o mevkilere gelmelerine yol açmıştır.

kaldı ki hakan şükür en başından beri benim katılmadığım siyasi görüşlerini hayatının her alanında göstermiş bir adamdır. mecliste ayrıca türkücü, yönetmen gibi milletvekilleri bulunmaktadır ama hiçbiri hakan şükür kadar göz önünde olmuyor. ibrahim tatlıses'in az kalsın aday gösterileceği bir ülkeden bahsediyoruz.

bir de konunun gerçek öznesi ercan saatçi'ye bakalım. iq'sü en düşük spor yazarı rekorundan başka ne gibi bir ayırt edici özelliği vardır? cevabını vereyim doğru karıyı seçmiştir.

fenerbahçeli olup olmaması bir şeyi değiştirmez.
hakan şükür ile ne alaka dememe sebep olmuş kişi. galatasaraylıyım, hakan şükür'ü de hiç sevmem, ne hali varsa görsün. ercan saatçi ise seviyesiz, hırbonun tekidir. hakan şükür ise cemaatçi, muhafazakar. bok değil kaka anasını satayım.
ertuğrul özkökün eski damadı. torpilli gazeteci, fener sempatizanı, galatasaray düşmanı.
müzisyen desem değil, jüri üyesi desem deği, futbol yorumcusu desem hiç değil. medyanın yarattığı binlerce fuzuli insandan sadece biri.
küçükken kendisini saatçi zannettiğim ve pop star yarışmasında tanıyıp, ne zaman saatçi görsem "anne burda ercan var" diyip çekiştirdiğim ama orda olmayan kişi.
ertuğrul özkök'ün eski damadı.

yenisi için: (bkz: fatih çekirge)
bir dönem adını çokça duyduğumuz lakin saman alevi gibi sönen şimdilerde ne halt yediği bilinmeyen prodüktör.
boş adam.
hayatında hiç bir işi tam yapmamış insan sanatçı desen değil spor yazarı desen yanından geçmıyor taraflı spor yazarımı olur spor yazarı dediğin tarafsız olur ama ayda çift maaş alan nadir yazarlardan hem fenerbahçe kulübünden hem hurriyet gazetesınden paraya para demeyen zeki insandır.
boş adam bomboş adam. adam ?.
(bkz: saatçi)
sporla uğraşmayaydı iyiydi denilen tip. yorumları kendinden kötü olan sonradan yazar.
acayip karizmatik adam. hoca olsa bütün kızların kalbini çalacak cinsten. belki de beni kendisine benzettikleri için böyle düşünüyorum, bilmiyorum artık.
rahme bile torpille ulaştığını düşündüğüm kafatasçı yaşam formu. amipten hallice.
hayatında hiç bir işi tam yapamamış şarkıcımı ? yazarmı ? anlıyamadım insan tek taktir ettiğim yanı 2 yerden maaş alma kapazitesi hem fenerbahçeden hemde hurriyet gazetesinden her ay maşını tıkır tıkır alıyordur geçen senede fb tvde çatır çatır galatasaraya küfür etmiştir yazılarında fenerden çok galatasaray vardır.
oyuncak arabalara tutkusu olan ünlü. model araba koleksiyonu bile varmış.
iyi oynadı diye gençlerbirliğini suçlayan fenerli yazar.

--spoiler--
gençler neyin peşinde ki böyle oynuyor da, şampiyonluk kovalayan bir takım böyle oynamıyor... başkanları cavcav'ın galatasaraylı olması onları kamçıladıysa bile, oynamayan fenerbahçelilerin suçu.
--spoiler--

adam haklı tabii. alışmış şikeyle alınan beleşe şampiyonluğa, mücadele görünce şaşırıyor haliyle.

aynı takım bizi üstelik de kendi sahamızda 1-0 yendi. bir galatasraylı çıkıp da yazdı mı lan böyle bir şey ezik.

ama kolay dğeil be ercan be. 1 kupa girdi, şimdi ikincisini alacaksınız. ağlamayıp da napacaaan. mecbuurrr. bağıracan...