bugün

in flames'in gaz mi gaz parcasi. bu sarkiyi dinlerken rahat duramiyorum.

welcome here, the squirrel-wheel begins
fasten the left hand belts
remember not to think too much
and your trip will be numbingly pleasant

non-caring is the easiest way
but to secure a passage to the second plane
you have to complete level one
their dead-smile lips turn on their tv
while urban gravestones scrape the skies
rising over marionette cities and marionette skies

this is episode 666
destination chaos
each and all an actor blind
in flames in en gaz şarkılarından biridir.canlı kayıtları nedense albümde tadı vermez.bunun nedeni sanırım glenn ljungstorm un 2. gitarda çaldığı melodilerdir.nakarat öncesi geçişler, riffler harikadır.
in flamesin whoraclealbümünün bana göre en sağlam parçası.bir diğeri ise (bkz: jester script transfigured)
in flames e tapmak icin sadece bir etmendir bu parca.ayrıca mutlaka klibide izlenmelidir.
ilk söylendiğinde aha satanist ipne işte bak 666 falan dio gibi tepkilerle karşılaşabilceğiniz in flames'in en baba şarkılarından biri
kesinlikle sahne performansı albüm kaydından güzel olan coşkulu bir in flames parçası.
in flames'in in flames olduğu zamanlardan kalma harika bir parça, whoracle'ın nadidesi.
whoracle albümünün en kral şarkılarındandır şarkının ortasında giren solo dinleyenlerin aort damarına doğrudan girer ve zorlar.
(bkz: episode 13)*
süper rifflere sahip in flames şarkısı..
özlenilen in flames şarkılarından. hayatımda dinlediğim en gaz şarkıdır kendileri. 'welcome here...' diye başlaması yokmu bitirir beni. gitar rifflerinin melodikliği, gitar tonlarının güzelliği davul ve vokalin muhteşemliği ile birleşince ortaya böyle bir şey çıkıyor işte.

anders friden, jesper stromblad'ı gruba tekrar getirmezse bir daha asla böyle şeyler dinleyemeyeceğiz.