bugün

bir çok güzel başlığı unutulmaya terk eden sebep.
ilham perisi yücelere gittiğinde başa gelen durumdur.
çoğu zaman moral bozukluğu sonrasında yaşanabilcek durumdur,hani şu kimseyle konuşmak, görüşmek, olmak, istemezsin ya, yazmak da istemezsin işte öyle anlardan biri değil bu anların toplamıdır.
bir aydır içinde bulunduğum durum. şimdi sözlüğe gireceksin, bir sürü saçma sapan belden aşağı muhabbet, faşistlik, delilik çeşit çeşit şey. insanın hali olmuyor uğraşmaya. ama normal zamanda eğlenceli tabi, süper.
Cok pis bi durumdur.

Mesela son framede ne zaman ilginizi ceken bir baslik gorseniz kendi kendinize kafanizda bir Tanim yaparsiniz ama is basliga bizzat yazmaya gelince bir tembellik gelir.

"amaaan kime yazicam,kim okuyup anliycak, hem zaten sacma entry olucak. Yazarak vakit ve enerji kaybetmeye ne gerek var ki?"
diye dusunursunuz ve vazgecilir yazmaktan.
sol framedeki başlıkları tek tek tıklayıp iki üç kelime yazıp sonra geri silme eylemidir. öff bunu bile nasıl yazdım bilmiyorum.
ben üşeniyorum. zaten artık ses kaydı koyuyorum bazı yerlere.
Bu başlığa bunları yazarken bile zorlanmaya sebep olur. Net.
Entry girmekten usenmek değilde caylakken 40 karakter zor usendiriyor.
Tam uzun entry gireceğim , ilk cümleyi yazıyorum sonra üşenip siliyorum.

Sözlük yazarlarında görülen bir tükenmişlik sendromu.
Yazin olandir.
Üşeniyorum.
entry girmeye üşenmekten ziyade entry girecek başlik bulamama durumu mevcut.

edit: hatalı kelime
Çoğu kez yaşadığım durum.
aha vallaha benim. böyle bazen uzun uzun yazıyorum, sonra amaaaaaan deyip siliyorum.
Buna da üşendim.
son zamanlarda mütemadiyen yaşadığım durum.
Ahaha adam üşendiği için başlık açmış.

Tanımsız olmaz : bir üşengeçlik durumu.
başlığı görünce "aa ben, dur bir şeyler yazayım" şeklinde bir düşündürüp sonra amaaan diye vazgeçirebilen his.

üşeniyoruz, milletçe üşeniyoruz.
Yazarım diye geçinen kişilerin hissettiği. Utanmazlar. Evet.
Sikimsonik başlıklar görünce hissettiğimdir. Evet.
Şu anda yaşadığım durumdur.
Şu sıralar başıma gelendir. Açıyorum başlığı, bir sürü şey yazabilirim. Tam yazmaya başlayacağım; amaan boşver, kim uğraşacak deyip geri çıkıyorum başlıktan. Bunları bile zor yazdım.
mutemadiyen yasadigim his. cok mu miskinim acaba?
Yasanması imkansiz olan hadise yazacagın entry zaten ilham gelmişse şehvetle yaziyosun ama bos entry girmeye usenebilirsin.