bugün

heteroların arasında milyonlarca pedofili dolu pedofiliyi savunanlar dolu geçen biri ak it tv de savunuyordu.

bundan yola çıkarak bütün hetero bireyler alayı pedofilidir diye bilirmiyiz. doğru olmaz değil mi arkadaşlar.

o halde bir lgbt+ üyesinin yanlışı hatası veya kötü birisi olmasi yuzünden bütün lgbt+ üyeleri kötüdür diyemezsiniz o halde bütün heterolar da pedofili çocuk evliliğini savunan sapıktır.
lgbtye laf edemezsiniz len mk. niye laf edemeyeyim a ırıspı çıcığıı.lafa gelince düşünce özgürlüğü, cinsel özgürlük ama lgbtye laf gelince yoooh. adama hassiktir lan ordan derler. lgbt büyük çoğunluğunu ruh hastalarının oluşturduğu kontolsüz ilerleyen bir örgüttür ki yukarda zaten ensest ilişkiyi savunan yavşaktan ve çoluk çocuğun çıplak şekilde gösterilere getirilmesinden bile bu anlaşılabilir.büyük çoğunluğunun asıl derdi cinsel özgürlük değil marjinal olma, kural tanımamama ve önüne gelenle sikiş sokuş isteğidir. üniversitede böyle bi ibneyle tanışmıştım arkadaş vasıtasıyla. adamla ( bu doğru bir tanım mı bilemedim) iki muhabbet edicez şunu tanıyor musun diyorum ohooo elimden geçmiştir çoktan hahahaha falan diyor. ya amınoğlu senin hangi erkekle seviştiğin seni yücelten bir şey mi? özgürlük anlayışın bu mu? gey, trans,lezbiyen ne istiyorsan olabilirsin bunda sorun yok zaten.sorun senin bu görüşünün diğerlerinden daha yüksekte daha güçlü daha laik daha havalı gibi yakıştırmalar yapmanda.gay ya da lezbiyen olunca daha havalı falan olmuyorsun. önce bunu idirak etmeniz lazım.belki o zaman toplumdan bu kadar tepki almazsınız.
salak olan bir lgbti üyesidir. her lgbt üyesine genellemeyin.
Kendince haklı mesele özgür seçim değil mi? iğrençlijler birinin özgü seçimi birinin tiksindiği birşey olunca saygı bile göstermiyor insan zaten insan dediğin herşeye neden saygı duysun? Pedofiliye neden saygı duyayım? Doğa evrimine ters işleyen birlikteliğe neden saygü duyayım? Bana saygı duyuyorlwar mı ki benim işim gücüm bublara saygı duymak olsun benim midem bulanıyor o kadar.
En çok ensest ilişkiler heterolardam çıkıyor be şimdi bir LGBT'li birey üzerinden bombok konuşuyorsunuz. Şu topraklarda yıllardır ensest olayı var zaten bunu yapanlar da heterolar yazık. LGBT'li bireylere laf edemezsiniz siz.
Kuzen evliliğinin normal görüldüğü ülkede bunları demiştir.

Kuzen-kuzen evlilik ensest değil mi dostlar?

Siz önce onu çözün.
Al hadi burdan yak. Lgbt Eşcinsellere özgürlük diye yırtınanlar, onları destekleyenler, sıcak bakanlar şimdi buna da kulak versinler bakalım. Nede olsa özgürlüğün sonu yok öyle değil mi? işte malesef Bu işler böyledir, azla başlar, Bir kere taviz verdin mi arkası çorap söküğü gibi gelir. Daha dur başka kimler neler neler isteyecekler kimbilir..

Bazıları da demiş ki o kendi fikri diğer lgbt lileri bağlamaz. Hey yavrum hey, O daha başlangıç o. Mesele sadece onlardan birinin istemesi değil. Yarın öbürgün bunu gizli yapan diğerleri de cesaret bulur ve alenen ister. Arkası gelir bu isteklilerin hiç merak etmeyin. Yeryüzünde ibnelik ürdünde meydana çıktığında da bunu ilk yapan 2 kişiydi. Ama ikide kalmadı. Bu da kalmaz, başkaları da bunu dillendirir, yakındır. Türkiyede Ensesti siz az mı sanıyorsunuz?
Yüz verince astarını istemeseniz?
Saygi bir yere kadar!

Bu tur olusumlar algi yaratarak dunyadaki aile duzenini ortadan kaldirmaya calisanlarla doludur.

Ensest iliskinin hicbir masumiyeti olamaz. Gozlere ve beyinlere sirinlik yapmaya gerek yok!!!
Hayatını uçkurlarının gösterdiği yöne doğru tayin eden sapık manyak ucubeler.

Sınır falan bekleyenler, o kadar da değil diyenler var. Bunlar daha giriş merak etmeyin. Cinsiyet, tür, akrabalık, yaş falan gözetmeden becerilebilecek ne varsa onu becermenin yada onun tarafından becerilmenin normal olduğunu falan söyleyecek bu şirazeleri kaymış cinsi sapıklar.
Dün sahilde iki bayan lgbt li arkadaş gayet aşklarını güzelce denizin içinde yaşıyor idi. Toplum olarak heralde alışmışız. Görmemezlikten gelindi. Ya da normalmiş gibi gözüktü çünkü alıştırılmışız...

Fakat bu da olursa yakında bu ülkeden pizza gate skandalı çıkar ise şaşırmam..
Sınırları aşan bir fikir, bu nasıl bi seks merağı böyle, yedi sülalen siksin seni de kendine gel amk beyinsizi.
Sapkınlıkla, sevdalık arasındaki o çizgiye dikkat edilmelidir.
Özgür adı altında bu ahlaksızlara müsaade edilirse olacak olan bu tabii. Anlamıyorum bu şerefsizler sıkını sokacağı yer için bu kadar örgütleniyor ama biz sağlıklı bir toplum için örgütlenmiyoruz. Yazıklar olsun bize.
bunu destekleyen ve bunu gerçekleştiren heteroseksüeller de var.
kahrolsun heteroseksüller mi dememiz lazım?

veya bir din inancı var diye o dinden olana, inancı yok diye ateistleri, bir ideolojisi var diye o ideoloji taraftarı olanı, bir millet veya şehirli ya da falanca takımı tutuyor, filanca partili diye hepsine "bunlar aynı" mı dememiz lazım?

uludağ sözlükte yazarın biri bu ensest ilişkiyi ssavunsa hepimiz ensest ilişki yaşıyor savunuyoruz mu olacağız?

başlığa ensest ilişkiyi destekliyor diye lgbt vurgusu yapmak veya bir düşünce kimlik inanç vurgusu yaparak hepsi böyle demek anlamına gelecek ifade kullanmak ensest ilişkiyi desteklemek kadar ahlaksızlıktır.
ben korktum şahsen. anasını siken adam sana bana ne yapmaz. kaçalım abi.
Zamanında dedik hep bunlari;
karşılıklı rıza prensibine dayanarak eşcinselliği normalleştiren insanların, karşılıklı rıza ile ensest ilişki kuran insanları ayıpladığı bir dünyada yaşıyoruz, zira ensest henüz eşcinsellik gibi pazarlanmadı. ne rasyonel ne özgürsünüz, sadece bir başka pazarın alıcısınız.
Edi1: o yüzden en başta yanlis yaptiniz lgbt başlı başına pazarlanmış satılmiş sindirilmiş kabul edilmiş bi oruspu cocuklugudur
Haklı serzeniştir lgbt ile ensest o kadar da uzak değil birbirlerine.
aydinoglu vantman bile bunu yapmaz dedirten ibnedir.
Bunlarda bokunu çıkardı amk kendi vurdurmaları yetmiyor şimdi de başkalarına karışıyorlar.
omurgalıdır aslında. kendine gelince sınırsız özgürlük isteyip başkasına tu kaka diyenlere göre daha samimidir.

ben ikisini de desteklemem tabii, benim kafam rahat.
Neden bu lgbtli bireylerin tek amacı birileriyle seks yapmak ya da birilerinin yaptığı seksle ilgilenmek? Dünyada savaş çıksa başlarına bina yıkılsa yine de şu şunla sevişmeli, şu şuna verebilmeli, şu da şuna çakabilmeli diyecekler.
görsel
ne kadar yüz verirsen o kadar arsızlaşıyor bunlar. pedofiliyi, nekrofiliyi de onaylarlar yakında. asla size saygı duymayacağım, desteklemeyeceğim ve hastalıklı düşüncenizin tam karşısında yer alacağım daima.