bugün

yazar bütün insanların orospuçocuğu olduğu gerçeği adı altında kendinin ne olduğunu açıkça söylemiştir.
yazık!
(bkz: #20862492) insanlıktan nasibini almamış yazar. bunlarla aynı dünyada yaşıyoruz ya, yemin ediyorum allah belamızı vermiş..
beğenmeyen miktirip gitsin memleketimden diyen yazar.
sohbeti hoş değerli bir yazardır kendisi. Koç burcudur. Samimi biridir. Ağır bir eleştiride bulunmak yerine güzel bir şekilde konuşur. Bazı konularda ayrı saflarda olsak da burada en çok sevdiğim ve saygı duyduğum yazarlardan biridir. Kendisinin daima burda olmasını umut ediyorum.
yet another ayarcı. özel mesajla biraz tarih okumamı salık verdi.

okuyoruz işte olm. tarih, sosyoloji, psikoloji, ekonomi bir tek bana mı var lan? az da siz okuyun.
(bkz: cami ye gitmeyi yasaklayan baba/#21113103)

sosyoloji profesörü bir yazarımız. allah sosyolojisine zeval vermesin...

insanların camiye gitmesinin sebebi vijdan bu neyse artık vicdan olması lazım onun... neyse! korku gibi vesaire unsurlarmış. ibadet için gitmezmiş kimse yani.

Şimdi bu sosyolog arkadaşımızın insanların cafelere, barlara, diskolara, kumsallara, plajlara, maçlara, sinemalara vesaire yerlere neden gittiğini araştırıp sosyolojik olarak açıklamasını umuyorum.

yoksa oralara da "vijdan" yüzünden mi gidiliyor?
(#21113103) biz 5 6 yaşında mahallenin çocuklarıyla toplanıp giderdik camiye. kimse de ''gidin'' demezdi. camiye gitmenin cazibesi yok bu yüzden hiçbir çocuk camiye kendi isteğiyle gidemez kafa yapısına sahip insanların zihniyetini bafileyim.

not: bu entry 10 dk sonra kendini imha edecektir.
yazdığı entriler anlaşılamamış yazar.
aklından geçenleri tahmin edebildiğim yazar. swh entrylerinide inceledim kendimi gördüm yazarıdır. yaza dursun okuyuverelim gari!
Yardımsever sözlük yazarıdır. iyi ki var. Önerileri sayesinde en büyük sorunlarımdan birisinden kurtulacağım inşallah.
Beni üzen yazardır. ilginç. Hiç de öyle biri değil oysa ki.
Mesajlarımın iletilmediği yazardır.
ilk defa başıma böyle bi şey geliyo zall ilgilen bakiim burayla. Çıldırıciim.
Her zaman konuşacak bir şeyler bulduğum, kendisini yetiştirmiş, benim için çok değerli bir yazardır.
Seviyorum seni. *
Entry girip mesajlarıma geri dönmeyen yazar. Hilginç.
Amk beygiri ya içip içip entrylerimi okşarlen donuzluyorsun. Bir değil iki değil kaç kere oldu lan aynı şey. *
değerli bir yazar.

lütfen kavga etmeyelim arkadaşlar. 3 günlük dünyada ne gerek var. her şeyi çözebiliriz. böyle gerilince ortalık iş bana sıçrayacak diye aklım çıkıyor. gelin mesele neyse tatlıya bağlayalım..
Şu zırtapozun numarasını dm atabilicek biri var mıdır tskler.