bugün

kıvanç tatlıtuğun bir çakmasımıdır bilinmez ama, sarışındır taştır.
41 yaşında olduğu söylenilen fatmagülün suçu ne oyuncusu.
24 yaşındaki fatmagülün suçu ne? dizisinin en yakışıklı oyuncusu.fatmagülü izlememe neden olan tek oyuncu.arkadaşlar kendisi 41 yaşında değil sizin bakdığınız engin öztürk kurgu yönetmeni
ortaokuldaki 3 tane sosyal bilgiler öğretmenimin 2.si hatta baktım sayfaya başka yazan var mı ki diye ama...
bayrampaşa forum mağaza müdürü.
bar çıkışı kendisini çeken magazincilere "arkadaşlar yapmayın böyle şeyler, kapatalım kameraları" demiş oyuncu. güldürdü akşam akşam. dostum sen çok yanlış gelmişsin.
dün akşam sevgilisiyle cafenin birinde gördüm, sevgilisi çok güzel.
dün akşam bahçelide bir cafe de arkadaşlarla tabu oynarken yan masaya oturan yakışıklı adam. dört erkek arkadaş okey atıp çay içtiler, ama harbi adam yakışıklı la. garson kız iki saat kesti bunu, herif sikine bile takmadı.
şu sıralar behzat ç'de oynayan oyuncu. ancak dizide oynadığı karakterin ilerleyen bölümlerde bir psikopatlık yapacağını düşünüyorum zira amirimin mailinin şifresini kırıp adamın mesajlarını okuyunca anladım ne olduğunu. ayrıca meraklı meraklı sormalar falan bence ercüment ile memduh'a yada anne ç'ye çıkabilir bu eleman.
hem yakışıklı hem yetenekli oyuncu. muhteşem yüzyıl' ın en yakışıklı oyuncusudur.
adam 28 yaşında daha ya nereden çıkarıyorsunuz 41 yaşında falan. daha geçen sene behzat ç'de oynamıştı sonra muhteşem yüzyıl'da falanda oynamış ben orada izleme fırsatı bulamadım ama behzat ç'de behzatın kızını içeri attıran bu sarı oğlandı.
Fatmagül ün suçundan sonra bayağı zayıflayıp karizma olmuş adam.
Yakışıklılığı ile bizlere ayıp eden oyuncu.
Yakisikli adam. Ama yanindaki kiz olmamis be.
görsel

sarı saçlı,mavi gözlü,kızıl sakallıdır.
43 yaşındaki avukat ablası dün Antalya'da geçirdiği kalp krizi sonucu vefat etmiştir.

http://www.dha.com.tr/unl...html#.WMlsaO0SrLc.twitter
başı sağolsun.
Bir çok projede yer almasına rağmen hatta kıvanç tan daha yakışıklı olmasına rağmen bir türlü istediği popülariteyi yakalayamayan oyuncu.
Offf diyorum..
Gülüşü çok güzel ses tonu çok etikileyici.