bugün

Sussam gönül razı değil, konuşsam Silivri götüme girecek.
(bkz: AKP genel başkanı)

Bizlik bir şey yok.
Haysiyetsiz, Onursuz, şerefsiz, hain...

bu kelimeler hakaret ise ülkenin yarısını hapise atmanız gerekir amk.
2 gün önce yaptığı,

onursuzluğu, hainliği, tsk düşmanlığını bastırmaya çalışmış..

hep aynı taktik.
Yalnız adamın konuşmasında Erdoğan'ın ismi geçmiyor.
Şehitlere kim kelle dediyse ona demiş. Siz neden üstünüze alındınız ki?
Şehitlere kelle diyen adama ne denir ki?
"islam aleminde amerika birleşik devletleri'nin emperyalist çıkarlarına uygun hareket eden ve müslümanların katledilmesini sağlayan kişiye ne denir? haysiyetsiz denir. onursuz denir. şerefsiz denir. hain denir. kim bu? amerika birleşik devletleri'nin emperyalizmin işgalci kuvvetlerinin eş başkanı kimse işte bu sıfatlar tam da onun üzerine oturuyor."

savcı niye erdoğan'la ilişkilendirmiş ki? müslümanı müslümanla kim savaştırıyorsa, bop eşbaşkanı kimse o üstüne alınsın.
--spoiler--

başkan erdoğan yedi düvele karşı dimdik durup ülkemizin menfaatleri için çalışırken

--spoiler--

bu kısım iyiymiş. hangi yedi düvele karşı mesela ? abd ? rusya ? israil ? avrupa birliği ? hatta ırak bile "türkiye akıllı olsun vururuz heee" derken hangi yedi düvel bu olm.
görsel
(bkz: altına imza atılacak sözler)
ulu önder atatürk'ün partisinin geldiği rezalet durumu gösterir.

ne yazık ki artık atatürk'ümüzün partisi değil, mezhepsel bir partiye evrilmiştir.

bunun en somut kanıtı ise şehitlerimize görmezden gelirken "esadcığıma dokunma" kafasıyla söylenen sözlerdir.

acaba daha ne kadar esad için can alıp can verecek kıvamda mezhep faşistleriyle dolu bir ülkede yaşıyor olduğumuzu gösterecekler.

hala anlamakta zorlanıyorum. bir de "müslüman kanı akıtma" falan bir şeyler duydum sanki. galiba esad'tan söz ediyordur dedim ama öyle değilmiş.

12 yaşında çocuğu tarayan ypg'li video'su ortalardayken "ypg terör örgütü değildir"

ama "idlib'ten gelenlerin tamamı terörist" demek gibi bir şeye benzemiş bu.

en çok birliğe beraberliğe ihtiyacımız olduğu dönemde böyle iftiralar atanlara da kızmıyorum artık. hakta veriyorum. çünkü bir şeyin doğrusunu araştıracak kadar hür zekaya sahip değilse birilerinin kuklası olmayı hak ediyor insanlarımız. ben de burada eğer cumhurbaşkanı söylediğiniz türde biri değilse ve sırf yürüttüğünüz mezhepçi politika nedeniyle bunu söylediyseniz bu sizi ettiğiniz hakaretlerdeki kişi yapar demek istiyorum ama gerek yok.

bir de bahsettiği "Müslüman kanını dökenleri" araştırma yetisi olan aklı başında insanlar zaten biliyor.

kendileri bilmiyorsa bunu da okusunlar o zaman bir zahmet..

(#42939755)

görsel
Milletin hissiyatina tercüman olmuştur.
Kendi adına konuş benim Cumhurbaşkanım değil.Yazık kimin cumhurbaşkanı ise.
Dinsizin hakkından imansiz gelir. Öyle herkese terorist, capulcu dersen Sanada soylerler.
CHP
+ bi iktidara gelip biz yesekten baska bir dusuncesi olmayan yamyamlar
+ alevilik dincileri ve irkcilari
+ateizmin yobazi sinir hastalari
+komunist sosyalist adi altinda faaliyet gosteren sadomazo tarikatler
+Dupeduz ayyas ve kus beyinli olmaktan baska vasfi olmayanlar

Turkiyedeki ne kadar kafadan sakat manyak var bu partide
Note: Amma ama akpliler soyle boyle vidi vidisi yapmayin, chplilerde boyle... Milli birlik icinde olunmasi gereken gunlerde bile yanda durmak yerine nasil arkadan vururum ben o koltukta otursam nasil ulkeyi somururdum diye dusunenlerin laf salatasi...
seversin, sevmezsin ama bir ülkenin cumhurbaşkanına hakaret edilmesi doğru bir davranış değildir. sonuçta o insan bir ülkeyi temsil ediyor. Seçmenlerin verdiği oylarla halk tarafından seçilen bir cumhurbaşkanına yapılan bu davranış milyonlara yapılmış bir yanlıştır.
muhtemelen silivride son bulacak hadisedir. yazık..
Hakaret mi bilmem ama milyonların sesi olmuştur. Artık ülkenin yarısından fazlası böyle düşünüyor.
Tek kelime ile terbiyesizliktir. Sen derdini karşındakine hakaret etmeden anlatamıyorsan ne işin var orada. Chp kendi kendini bitiriyor. Evet.

Not: ak partili değilim. Tayyip Erdoğan'ın ve partisinin politikalarını desteklemiyorum.
akp genel başkanının chp genel başkanına söylediklerinin tekrar akp genel başkanına söylenmesi durumu.

ortada bir yanlış varsa o da bu iadenin doğrudan muhatap olan chp genel başkanı tarafından yapılmamış olmasıdır.

kılıçdaroğlunun çıkıp çat çat söylemesi gerekirdi. neyden korkuyor anlamıyorum.
Cumhurbaşkanına hakaret etmemiştir
AKP genel başkanına etmiştir.
görsel
görsel
Halbuki isim vermeyerek "Bop eşbaşkanı ve şehide kelle diyen zât kimse ona ithafen söylemiş.

Reyis üzerine alınıyorsa demek ki Reis, Ortadoğuyu bölme projesi eşbaskanlığı ve şehitlerin anısına hakaret suçlarını işlediğini kabul ediyor.

Savcılar göreve!
Bir kere başlık Cumhurbaşkanı olarak taşınmalı. BENim cumhurbaşkanım değil kendisi çünkü.

Konuya gelirsek. Kesinlikle tasvip edilecek, savunulacak bir durum değil. Lakin... Tayyip de her gün çıkıp insanlara hakaret ederse, küfür eder gibi konuşursa, aşağılarsa böyle cevap verilmesine de şaşırmamalı. Seviyeyi nereye indirdiysen karşı taraf da öyle cevap veriyor.
Ha bu karşı tarafın yaptığını doğru mu kılıyor? Hayır. O her gün hakaret ediyorsa onun ayıbıdır, aynı seviyeden konuşmak zorunda değilsin...

Benim başka bir şey dikkatimi çekiyor. Evet CHP tayyipe hep muhalif, her zaman muhalif. Yalnız ilk kez birisi, bir milletvekili ve hatta CHP'nin üst düzey yöneticisi tayyipe karşı bu perdeden konuşuyor. Bunu bir anlık sinirle, gafletle ya da siyaset yapmakla açıklamak sığlıktır.
Eskiden siyasiler oy ve menfaat için birbirlerini kötüleyip, dövüşürdü. Artık durum bambaşka bir yere geldi.

Engin Özkoç bu hareketi strateji olarak yapmıştır, emin olun bir anlık sinir değil bu. Otoriter, herkese hakaret eden ve kimsenin ses çıkarmadığı bir adama karşı, başına gelebilecek onca badireye rağmen çok üst perdeden, çok net ve amasız hakaretlerle cevap vermiştir.
Burada Özkoç'un amacı zincirleri kırmaktır. Kesinlikle bunu düşünerek yaptı. Yöntemi hala savunmuyorum, sadece gördüklerimi aktarıyorum. Ayrıca içerde ve dışarda birtakım gelişmeler olmasaydı Engin Özkoç bunu yapacak birisi değildi. Ülkede bunu kimse yapmazdı daha doğrusu.

Sanırım Akapenin oy oranının yüzde 25 ve altına düştüğü anketler doğru, güvenilir. Birincil sebebi bu olmalı.
Dış politikayı anlatmaya bile gerek Yok. Artık ondan kaçıp ona, öbüründen kaçıp diğerine politikası bitti. iyice sıkışmış bir Tayyip ve parti devletine benzer bir düzen kurduğu için de iyice sıkışmış bir Türkiye var. Ve 34 şehidimize benzer bedeller ödetecekleri açık. Bugün tanıdığım bir akapeli 'Tayyip gidecek de giderken Türkiye'yi yakmasa bari' dedi, bu lafa şahit oldu kulaklarım.

Tayyip şu an bakanlar hakkında anket yaptırıyor biliyor musunuz? Çünkü hala sorunun bakanlarda olduğunu düşünüyor, ankete göre kabine değiştirecek. Ama sorun kendisinde ve yarattığı sistemde. Bu kafa yapısıyla da sorunun kendisinde olduğunu anlamayacak ve yakında sanıyorum ki siyaseten kaybedecek.
CHP'nin ve kurmaylarının da bu denli her şeyi göze alıp gemileri yaktığını anlayabiliyoruz.

'O ona laf koydu, bu buna laf çaktı' goygoyunu bırakın. Bu olaylar gerçekten çok ciddi olaylar. Şu yaşananlar bile asıl kıyametin yanında sessizlik. Türkiye'de düzenin ve Bir şeylerin değişeceği bağıra bağıra geliyor arkadaşlar. Umarım vatana ve millete zarar gelmez.
cumhurbaşkanına değil akepe genel başkanına hakaret etmiştir.
Ulan zaten ekşi sözlüğe yığıldığı aleni belli troller burayı da istilâ etmiş. Takiyeci bok kafalılar sizi. Bana bakın lan, tepenizdeki var ya tepenizdeki. 36 şehidi varken ülkenin veririz n'olacak deyip cehape gezi diye kaynatmaya kalktı ya. işte o anı unutmayın, o sizin bittiğiniz andır. Ama kudurun daha kudurun ki uzun süredir lanet edip ağzını açmayanlar tekrar konuşmaya başlasın.

Ha başlık mı, baştan aşağı yanlış ifadedir. Ak parti genel başkanı hedef alınan açıklamalar yapılmıştır, söylenen sözcüğe değil söylenme sebebine esaslı gerekçe ile karşı çıkan yoksa bir susun yaygara yapmayın papağan gibi tekrarlayıp daha komik hale düşüyorsunuz.