bugün

(bkz: merlin)
(bkz: chuck)
(bkz: sherlock)
(bkz: lcdp)
(bkz: dr house)
bunlar güzel dizi. yabancı diziye chuck sayesinde başladım. ordan başlayabilirsiniz.
(bkz: the witcher)

Ben bu diziye başlarken çok ön yargılıydım. Ya kitabı ve oyunu olan bir şey sonradan iyi olmaz dedim ama olmuş abi hatta ikisinden de iyi bence. Diziyi izlerken erkek bile olsanız Henry cavill hayranı oluyorsunuz. Çok garip.
Grimm
The last kingdom
Atypical
Blue mountain state.
Hani çekirdek çitleyip bırakamazsınız ya, işte Prison Break dizisi de aynı şekilde; bir kez başladınız mı bitirmeden bırakamazsınız.
the following.
hemlock grove.
believe harika bir diziydi fakat erkenden bitti.aynı şekilde fargo izlemeye değer,filmine kıyasla dizisi daha başarılı olmuş bir hikayeydi.ayrıca shameless olabilir zira sadece -4 kardeş farkla fiona'nın hayatını yaşıyorum. daha farklı bakmaya başladım olaya galiba.
Friends.
lost, prison break, marco polo, wikings.

mad men'in ise çok değişik bir tarzı var. izlersiniz izlersini ama o kadar çok sarmaz fakat bıraktığınızda diziyi ne kadar zevk aldığınızı anlarsınız.
grey's anatomy.

göz zevki için..
Dexter
prison break
lie to me
fringe
Zamanında az izlemedik.
Breaking bad
himym
got
son sezona kadar lost
da Vinci
supernatural.
the walking dead.
prison break, breaking bad, house of cards, boardwalk empire ve tabii ki ve tabii ki game of thrones.
beni en çok saran hannibal olmuştur. bendeki yeri başkadır ayrı bir zevk alıyorum izlerken.
House of Cards,vikings,Sherlock,true detective,12 monkeys, bla bla..
braking bad
prison break
friends tabiyki
Game of thrones biara da losttu. Finalinde berbattı ayrıca.
orange is the new black.

(lezbiyen değilim)
the hundred, tavsiye ederim.
house md.
Kişisel zevklere göre değişebilecek dizilerdir. Shameless, two and half men,lie to me
the walking dead. diziden tam sıkılırsınız, bune hiç bir olay olmuyor dersiniz, son sahne de bir sürpriz çıkar, diğer bölümü izlemek istersiniz. sonra 4-5 bölüm sürer bu olay örgüsü. sürekli yeni merak. bırakamazsınız da.

gerçi sadece twd değil. hannibal da var(her ne kadar her bölüm ayrı bir hikaye olsa da) sonra arrow tabi.
person of interesttir. teknolojiye ilgi duyan ve hep kötü insanlardan kurtulmak isteyenler için birebir.
Game of thrones'tur bana göre.
Net prison break tek solukta izlenir gerci basrolunun gay oldugunu ogrenmem biraz hayal kirikligi yaratti ama.