bugün

youtube de siyaset tartışan amcalara.
Her şeye gülerim hem de hunharca. Poti biraz sessiz gül diyorlar genelde ama olmuyor abi. Böyle kahkaha atarak gülerim diğerleri de bana bakarak güler. Böyle de iyi biriyim.
barzani kürdistan kuruyor diye sevinen kürtlerin hevesinin kursağında kalmasına.
Esad'ı yıksın diye abd'ye yalvaran Akp'lilere.
Vallaha en çok kendime gülerim. Bir gün yolda yürürken karşıdan yakışıklı bir çocuk geliyordu.tabi nevrim döndü rot balansı sağlayamayıp sola yamuldum ve reklam tabelasına kafa geçirdim çocukla birlikte kahkaha attık halime.
küçük bebek ve küçük çocukların aptallıklarına ve sakarlıklarına.
Her şeye. Çok gülen bi insanım bazen tadını kaçırıyorum. Sesimi kesmek için de aklıma kötü şeyler getiriyorum. Böyle de ruh hastasıyım.
fotografta agzi yuzu kayanlara guluyorum. buyuk guluyorum hemde. beni gorenlerin siniri bozulup olnlarda guluyor.
ben genelde insanların gülmediği bazı olaylara çok gülerim ki toplumda iyi karşılanmayan bir durum.
sevmediğimiz birinin taklidini yapan herkese gülerim aslında bakarsanız ben genel olarak her şeye gülerim.

edit : essynin sayfasına girdim karması dolmuş şoförü olmuş çok güldüm ya.
öğretmeni kapak eden herhangi bir öğrenci. evet.
hatırladığım katıla katıla gülme olaylarımdan birisi,a fish called wanda filminde, wanda avukatla avukatın evinde buluştuğunda , birden karısının eve gelmesi, ottonun birden ortaya çıkması...çok güldüğüm, güzel sahnelerden birisidir.

youtube a yükledikleri fail compilation videoları içinde de acayip komik şeyler var.
siyasete.. ciddi olduğunu söyleyip bu kadar güldürebilen başka bir şey yok lan.
takım elbiseli yalancılardan daha komik ne olabilir..
Cem yilmaz'ın konfeti skecine.
Kali dersinde hocanın her defasında kafaya vurmak yok demesine rağmen illa musabakada birisinin o sopayı kafasına yediği ana çok gülüyorum. Ben kendimden bekliyordum bunu fakat henüz o tarz bi vukaatım olmadı çok şükür.
6alatasaray'ın acizliğine.
Mutlu rolü yapanlara, sürekli yorulmandan nasıl yapıyorlar?
büyük bir iddiaya girip yenilene. beşiktaş şampiyon olsun kendime şunu yaparım şurama şunu sokarım, şuramı buramı açarım falan diyenler vardı. şuan onlara gülüyorum.
ps:fenerbahçeliyim ama bu kadar büyük konuşmayın cidden komik oluyor.
erkek kardesim.

cok sinir bozucu biri. ona artik susmasini soylediginizde size uzun ve gur bi ssst ceker. gulersiniz ama histeriktir. sonra joker gibi kahkaha atip yuzunu tuhaf bi sekile sokar. bu defa kahkaha atmaya baslarsiniz.

istisnasiz herkese olur. her yemekte annemden terlik, benden ensesine saplak yer bu uyuz. sonra kalkarken de agzini peceteye degil opucem diye benim yanagima siler.

her ogun, istisnasiz.
zenginlerin esprilerine.
Duvardaki adalet yazısına.
Sanırım herşeye. Acısına, acı acı. Tatlısına, kahkaha ile.
Gülmek güzel şey vesselam.
Bir fotoğraf çekilirken yalandan gülüyoruz.Gülmeyi unuttuk.
Götüme.
her şeye.

cidden her b.ka gülüyorum ben.
hepsine çok gülüyorum.

çünkü ben çılgın bir yazarım.

evet.

tanım: bir soru.
aşk'a.