bugün

koç ve aslan kapışır. Büyük ihtimalle de koç alır.
terazidir.
Ates grubu burclari top yekün yavsak lan hadi sektirin gidin simdi burdan ipneler.
boğa ve koç yarışır.
yay ve akreptir. ölesiye kapışırlar. akrep az daha vizyonludur tabii.
Kova burcudur . Cok cittiyim kadinida erkegide .
burçların yalan olduğunu kanıtlayan başlık. yazılan entry leri görünce bütün burçların yavşak olduğunu görüyorum. ne anlamı kaldı burçların? bir anlamı kalmadı çünkü zaten bir anlamı yoktu.
Ne yavsakligimi gördünüz ? Yay olarak.
Burçlara inanan insanların burçlarıdır.
boğa burcu kadını olmadığı kesinden de öte nettir.
Yavşaklığın burçla bir alakası olduğunu pek sanmıyorum. O ayrı bir huy sanki bağımsız.
maalesef bu burçlar konusu yanlış anlaşılıyor.

burçların bazı olaylar ve insan karakteri üzerinde tesiri olabilir. Sonuçta sebepler alemindeyiz. Allah (c.c.) her şeyi bir sebebe bağlamıştır. Ama bunu gezegen kendisi mi yapıyor? Allah'ın yarattığı bir şey onun iradesi dışında sizi nasıl etkilesin. Zaten kim şu gezegenin şöyle bir etkisi var benim üstümde der ve bu etkinin arkasında Allah'ın iradesini görmezden gelirse imanı tehlikeye girer.

astroloji ilmini eskiden bilenler vardı ama günümüzde bilen olduğunu sanmıyorum. Tamamen sallama. Şöyle bir hadis aktarayım:

"Bir kimse gider de verdiği haber konusunda kâhini tasdik ederse, Allah'ın Muhammed'e indirdiğini inkâr etmiş olur." (Tirmizî, Tahâret,102; ibn Mâce, Tahâret, 122; Ahmed ibn Hanbel, II/408).

gaybı Allah'tan başka kimse bilemez ve o da dilediğine bir kısmını bildirmiştir bildirebilir. Ama falcı geleceği biliyor demek ahmaklıktan başka bir şey değildir.

burç yorumlarına bakıyorum her burç sütten çıkmış ak kaşık. bu kadar yavşak nerden çıkıyor. bilmediğimiz bir 13. burç mu var?
kovadır kova.
ikizler. Hem dengesiz hem sadakatsiz. Sevemiyorum.
oglak bence. yukseleni aslan olan oglak hem de.
mal mısınız oğlum tabiki yengeç.
Yay başı çeker sonra akrep sonra yengeç.
yay hele de yükseleni kovaysa yavşaklıkta master yapmıştır.
terazi değildir.
ikizler. Allah belasını versin orospu çocukları.. en yakın arkadaşımdan, dostumdan soğudum lan.
tüm ikizler diyenleri eksiledim *
ikizler koç ve akrep.
not: bireysel yaşanmışlıkların toplam sonucu.
terazi diyenlere hücum. terazi gibi bir burçtan yavşaklık bekleyemezsiniz.
ikizler garanti veriyorum.
ikizler ve yay efendim. şaşmaz.