bugün

2022 ağustosta.
en son seviştiğimde uçuk çıktı otitis media geçirdim daha yeni geçti bağışıklığım düşük.
Uzun boylu asabi bıyıklı adamın adını bile bilen yoktu.
yaşlandık artık bayramdan bayrama.

kurbana bişey kalmadı da bidahaki ramazana çok var.
2 gun once, 27nisan gecesi.
Önümüzdeki ay.
kendimi düşünüyorum yok.
Ama rüyamda tam işlemi gerçekleştiriyordum bitti allahsız.
gerçekten bırakmışsın...
2014'ün yazında. Sonra bıraktım zaten.
Ağustos aynının sonunda melek gibi bir rusla.
Yarın tabiki.
10 dakika önce. Hatta bunu o yazıyor.
Merhaba ben yazarin fuckbuddysi, Ne adam bu çocuk ya kizlar düşünmeden mesaj atın sevişin dicektim ay ahhaha.

Şimdi ben yazıyorum kusura bakmayın ama doğru diyor bekar olgun kızları bekliyorum.

Peşin edit: yukarıdaki tiyatro tadında mizanseli, sevişemeyince sevişmiş gibi yapıp sağda solda kendini don Juan gibi anlatan ve sahte reklamla geçinen osbircilere armağan edip onlari saygıyla yad ediyorum. Saygılar.
Yatmak değil sevişmek ise...

Geçen yüzyıl.
10 dakika önce.
86 yaşındaydım. Tayland tatilimde sarhoşken oldu sanırım. Kız mı erkek mi bilmiyorum.
2 dk önce diyerek seviyeyi yükselttiğim başlık. Uludağ sözlüğü okuyarak sevişmeyen birisi seks yapmamıştır bu hayatta. Aşkım mor nezih siteyi okuyarak sevişelim der hep sevgilim.
(bkz: reca ederim bu bahsi kapatalım)
sanane yarrraaaa...
Her dakika.
kabak tadı veren ilkokul duvar yazılarını buraya taşımaktan artık vazgeçin, şunun şurasında kuzu kuzu yazışıyoruz.
istediğim zaman.
Seni hiç alakadar etmez. Yazmadan duramazdim. Başlığa bir şekilde dokunmam lazımdı.
Yalnız değilsin true, burada yok otuz karı kaldırdım yok threesome yaptım diyenlerin çoğu sallıyor zaten, üzülme sakın.
Hatırlamıyorum.
doğduğumdan beri sevişmedim kardeşim mutlu musun aq .