1. 1.
    tartışmasız ibrahim. çok seviyorum abi bu adamı hastasıyım desem o derece yani. gözlem yaparak, sorgulayarak akıl ile birşeyleri bulan adamlara ayrı bir sempatim var. kendisinin peygamber olduğuna inandığımdan özel bir sevgim var yoksa filozoflara da hangi sonuca vardıkları önemli olmaksızın benzer bir sevgi besliyorum. kısaca düşünen her adamı seviyorum.

ali imran 95 De ki: "Allah doğru söyledi. Öyleyse Allah'ı bir tanıyan (Hanif)ler olarak ibrahim'in dinine uyun. O, müşriklerden değildi."

eğer ibrahim kıssalarını okuduysanız ibrahim'in dinine tabi olun demenin ne demek olduğunu anlarsınız. sorgulayan kardeşlerime benden bir tavsiye oğlum yobazlardan uzak durun, sakın allah ile aranıza aracı koymaya çalışan lavuklara bulaşmayın, sorgulayın ateist olun bundan bin kere daha iyidir.
    12 -2 ... 1gotlukyeracin
  2. 2.
    Biz seni gormeden sevdik ya resulallah.
    6 -4 ... dinazorus
  3. 3.
    Hz. isa...
    5 ... pinkfloyd1965
  4. 4.
    jesus christ.
    13 -1 ... aristokrat adam
  5. 5.
    darth vader'dır.

çünkü kendisi annesinin ilişki sonrası hamile kalması ile değil, annesinin kendi kendine hamile kalması ile dünyaya gelmiştir. pardon dünyaya değil star'a.
    1 -2 ... agresif edward
  6. 6.
    Bazı ergen ruhlu yazarların " predatör " filminin serisini izleyerek, etkisinde çok fazla kalmış olduklarını ikrar ettikleri başlık olmuştur. Aslında bu tip bilim kurgu filmlerini hayal perest adamlara yasaklayacaksın. Adamlar gerçekle hayali karıştırır oldular.

Gecenin bu saatinde sarhosmudur, uyuşturucu bağımlısı mi ne olduğu bellısız adamların sacmaladıgı yer olmuştur. Bir kez muhatap aldım. Bir daha almam. Çünki zıt görüşlümun bile akıllısını yeğlerim.
    2 ... malazgirt40
  7. 7.
    kierkegaard okuyup ibrahim'i secmemek mumkun degil tabi. ama yine de zülkarneyn'i duyduğumdan beri favorim hep kendisi olmuştur. isim çekici.
    1 ... garben matrub
  8. 8.
    Hz. Muhammed (sav) çünkü hayatı bütün insanlara örnek olacak bir peygamberdir. Onun hürmetine Allah katında bizlerin de af olunması dileğimle.
    8 -3 ... mihrimah97
  9. 9.
    nuh peygamberdir, o kadar canlyı ,tabiatı nebatatı korumuş kollamış ,tekne yapmıştır. zamanın teknolojisi gözönüne alındığında büyük ahşap tekne yapmak oldukça zordur. muadil malzeme için (bkz: epoksi) (bkz: kompozit)
    1 ... blueseakayaker
  10. 10.
    hz. isa.

hz. muhammed.
    1 ... traveler of secret moments