bugün

entry'ler (119)

gün itibariyle dolar kuru

Kavala'nın tutukluluk halinin sürmesi ve faizin düşürüleceği yönündeki söylemlerin devam etmesi sebebiyle doların pazartesi sabahı artmaya devam edeceği düşüncesindeyim.

kafes dövüşüne çıkılmak istenen kişi

Bu bir siyasetçi olabilir, bir futbolcu olabilir, şarkıcı olabilir, tanıdığınız biri olabilir. Hayali güzeldir, hele hele o isimle bir karşı karşıya gelirsem kafes dövüşünde kafasını bütün parmaklıklarda gezdiririm. 1vs1 de beni alma imkanı yok.

bu başlıkta büyük konuşuyoruz

(#44197818)
Kalıbımı basarım. Başım dik ve kendimden emin bir şekilde söyleyebilirim ki bu dünya üstündeki hiçbir güç beni herhangi biriyle evlendiremez. Başıma silah dayasalar sıkın gitsin derim evlenmektense. Aha alın, var mı daha büyük konuşacak?

bilimin bitirdiği salgın vs dinin bitirdiği salgın

Bilimin ve dinin bitiremediği salgın hastalıklar:

-Koronavirüs

kokusu en güzel meyve

Kavundur. Kokusu da tadı da eşsizdir.

the walking dead

içindeki kadınların tavşan gibi yavrulayıp durduğu dizidir. Maşallah dedirtir. Her bölüm biri hamile kalıyor biri doğuruyor. Bu detay bir tek benim gözüme batmış olamaz. Normal koşullar olsa bu kadar doğurmazlar arkadaş. O koşullarda bu kadar çok doğum yaptırtan senaristlerin aklını gerçekten merak ediyorum.

luppo vs halley vs çokomel

Luppo geçen günkü malum dayı sonucu popüler olmuş ve gündeme oturmuştur ancak asla bir halley'in kalitesini yakalayamayacaktır. Aslında marshmallow la bisküvi ikilisini pek sevmem ama yine de en güzeli çokomeldir. Önce dışındaki ince çikolata tabakasını yersiniz, sonra marshmallow u sade bir şekilde höpürdetir en son da en alt tabaka olan tatlı bisküvisini ısırırsınız.

gecenin 3 ünde menemen yiyerek ağlamak

Güzel aktivite. Bende de kuru fasülye pilav var, yanına bir de soğan iliştirdik mi tamamdır. Karnım da tok. Sadece ağlasam?

üst üste 12 tane trileçe yemek

Üst üste içilen 12 biranın zararı daha az olacaktır.

içmedeyiz uludağ sözlük

O karantina bir bitsin. Ama bir bitsin...

oynadığınız en iyi oyun

Oynadığım en iyi oyun gta dır herhalde. Arada lol oynarım, onu da pek beceremem.

en sevilen alkol

Bira. ilk göz ağrım.

varoşluk kokan kelimeler

"Aga" kelimesi de örnek verilebilir. Ama çok nadir kişiye karşı kullanırım.

coronası olmayan kalmasın kampanyası

Corona biraysa sıkıntı yok.

akp yi ya da chp yi tanrısallaştırmak

Partileri tanrısallaştırmaktan çok karşıt görüşlü partiyi yerin dibine sokma daha yaygın.

duygularınızı anlık olarak anlatan müzik

Evanescence - My immortal.

hayat eve sığar ama içime sığmaz

Evde oturmak bunalmış kişinin söylemidir. Bitmeyeceğini biliyorum ama insan bekliyor işte.

erken yaşta karaciğer yağlanması ve kolesterol

Maşallah yavrum sen ne yiyip içiyorsun denilesidir. Hareketsiz yaşam ve sağlıksız beslenme sonucu oluşur. Çok da şişman olunmamasına rağmen kendini iri ve haşmetli bir göbekle gösterir ki o göbek iç yağlanmanın bir belirtisidir.

aşk acısı bile çektirmeye müsaade etmeyen ekonomi

Paraları birleştirip bi büyüğe gireriz. Aynı rakıyı içer farklı acıları çekeriz.

asla ve kata evlilik düşünmeyen yazarlar

Hayatına bir sıfır önde devam edecek yazarlardır. Bu yazarlar mantık çerçevesi içinde yaşarlar, çoluk çocuk torun torba hayallerine kapılmazlar, hayattan tat almasını bilirler.