bugün

Merdivenden tek ayak üzerinde adeta bir ceylan gibi seke seke düşüşüm.
mağazadaki cam kapıyı görmeyip kapıya yapışmak.
Besiktas ta burger King te elimde büyük boy iki kola varken yere düştüm ikiside patladı baya ses çıkardı içerde 60 -70 kişi vardı fena sicmistm baya rezil oldum yani.
100 kişiye sunum yaparken başımı tavana çarpmam. Bütün salon güldü Allah kahretmesin.
Yakalanmak. Ne yapıyor olursan ol. Hiç beklemezsin.
okulda bizim çocuklar mezuniyet gecesi gibi bir eğlence ayarlamislar.

ben pek sevmem böyle işleri,ama zorla götürdü arkadaslar.

sonrası malum biraz içki aldık sonra benim vişne suyunun içine votka koymuşlar (serefsizler)

son dakikaya kadar sandalyede oturan ben son 30 dk falan belime kuşak bağlayıp göbek atmisim.

tabi hatırlamıyorum..
kesin yaşanmıştır bu.
Anlamının aklımın ucundan bile geçmediği masumlukta olduğum sıralarda ikizlerle takke diye bağırmam.

Yine aynı zamanlarda bir ton misafirin içinde babama genelev ne demek, beni de götürsene demek.
lisede regl olduğum bi gündü ped koymayı unutmuşum.
oturduğum her yeri kan yapmıştım. sıra, masa, bank, kantin sandalyesi.

en son kantinci semra abla kim bu diye beni arıyodu.
abv.
Film cikisinda isiklar kapali oldugundan mutevellit cikis kapisini ararken bide aglamisim da basim onde dumduz ilerlemisim.sonra sahneye kadar inip anca farkettim. arkadaslarin nereye diye seslenmeleri fln en son salonda ki kahkaha seslerini hatirliyorum.
Geçen yine rahat olmayan bi ayakkabı giymişim, Hızlı hızlı yürüyorum. ilerde de 5-6 kişi sandalye atmış sohbet muhabbet çay içiyorlar. Adettendir, geçerken de bakıyorlar. Tam adımımı atarkennn..taşa basıverdim. Bacağım büküldü resmen. Bütün karizma çizildi yani. Sonra güle güle yürüdüm, hala çarpık yürüyodum filan. iğrençti.
O zamanlar babamın bir kredi kartını kullanıyordum limiti 500 tl dün gibi hatırlarım, ama kartların limiti ortakmış çok acı öğrendim, neyse ankara da bir kız vardı bayadır konuşuyoruz falan çokta kafa bir kız istanbul a gelecek bir arkadaşı ile neyse bunlar geldiler bende bir arkadaşıma söyledim dedim kızlar geliyor falan, beşiktaş ta bir yere gittik rakı balık kalamar falan masa sağlam, sonra modaya gidelim falan dediler üzerine bira ile cila yaparız, hesabı ödemeye gittik 300 tl falan geldi benim kartta 500 tl var hertürlü yeter, ulan çekiyorum çekiyorum olmuyor rezil oldum kızlar dışarda bir yandan bankanın call centerini arıyorum falan bizim elemanda da yok en fazla 100 çıkar dedi en sonunda abi dedim yalvar yakar, sen al bu 100 tlyi telefonu da rehin bırakayım ben sana 200 tl yi yarın getiricem dedim adam insaflı çıktı telefonuda parayıda almadı tamam dedi, ertesi gün sağdan soldan parayı topladım adama verdim sonra olayıda öğrendim meğer 2 kartında limiti ortakmış babamda limitin dibini görmüş. allahtan arkadaşın 100tl si varmış da biraları onla aldık sonra eve gittik geceyi bitirdik.
En değildir muhtemelen ama bu da bir şeydi. Mal hissettirdi. Efendim bir gün bir kız arkadaşım bende kalıyor bir ay falan evine gitmedi içip içip sevişiyoruz falan neyse bir gece çok sarhoşum. Çolul çocuk derin karanlık bir mağaradan içeriye nidalar eşliğinde gitmiş olabilir emin değildim. Sabahında bu konu peydah oldu neyse dedim bi ertesi gün hapı alır gelirim. O zamana kadar hiç ihtiyacım olmadı böyle şeylere kontrol hep bende oldu ya da kontrollü davranmayı bildim. ama önceki gece sarhoşulk hali emin değildim neyse gittim eczaneye kaç yaşında insanım. Direkt kim geldiyse karşıma ertesi gün hapı almak istediğimi söyledim. Hapı dolaptan uzattı bir adam 40 lı yaşlarında. Hapı aldım ne kadar diye sordum 53 lira dedi. Kutuyu falan görünce dedim heralde 20 film tablet yoksa niye 53 lira olsun. Boş bulundum ve muhteşem bir söz çıktı ağzımdan. " ee artık bir ay kafamız rahat olur en azından" dedim. Ahahah adam rezil oluşumu küçük bir gülümsemeyle geçiştirdi eczaneden çıktım yolda aklıma adamın gülüşü takıldı bir korkuyla kutuyu açtım lan içinde bir adet hap varmış. Rezil olduğumu sonradan fark ettim. Erişkin halimle düştüğüm duruma mı yanayım dediğim lafa mı yanayım adamın aklından geçmesi muhtemel laflara mı bilemedim.
kız arkadaşımla ilk buluşmamda vapurun merdivenlerinden yuvarlanmam.
içtiğimde insan gibi içmiyorum dostlarım, işte yine öyle bir gün hatırladığım tek şey sevdiğim kızı arayışımdı. ben o gün onu sırf seni seviyorum lan demek için aradım, dedim de ama o demedi. işte o zaman ben kendime rezil oldum.
görsel
263 promil alkolle, elimde cin ve Foto Makinesi ile jandarma trafiğe yakaladığım an. altımda 87 model Ford tanus var *
görsel
Ford candır,rezil etmez Kimseye bizi.
Lisede istiklal marşı okunduktan sonra tek sıra halinde okula girerken merdivenlerde düşmüştüm.
Tüm okul arkamda merdivenlere bakıyor düştüğüm sırada okuldan bir aaaaa sesi yükseldi ölsem unutmam.
ilkokulda book kelimesini bok diye okumuştum.
tramvayda 4 erkeğin üstüne düşüp tramvayın eğiminden dolayı bir süre kalkamamıştım .
nargile içip kafa bulup altıma bırakıp yolda bayıldığım an.
Geçen ki halı saha maçında hayatımın en kötü futbolunu oynadım tam bir rezalet ve kepazelik.
benim komple hayatım bir rezillik.
Ortaokul 6. Sinif veya 7. Siniftayim. Hastayim midem bulaniyor, hocadan izin alip ciktim. Sinifla tuvalet arasi 5 metre falandi gittim, dayanamadim koridorda kustum. Sonra temizlenip hocaya "hocam ben koridora kustum" demistim. Kadinin yuz ifadesi hâlâ aklimda. "idareye git izin al giderken de hizmetlilere de" dedi. Ama o hocanin bakisi var ya anlatamam çok tuhafti. (bkz: swh)
X memleketinin insanlarını sevmiyorum dedim ve süpriiiiz!
Adam oralı çıktı ama bir yandan da iyi oldu.