bugün

en rezil olduğunuz an

En değildir muhtemelen ama bu da bir şeydi. Mal hissettirdi. Efendim bir gün bir kız arkadaşım bende kalıyor bir ay falan evine gitmedi içip içip sevişiyoruz falan neyse bir gece çok sarhoşum. Çolul çocuk derin karanlık bir mağaradan içeriye nidalar eşliğinde gitmiş olabilir emin değildim. Sabahında bu konu peydah oldu neyse dedim bi ertesi gün hapı alır gelirim. O zamana kadar hiç ihtiyacım olmadı böyle şeylere kontrol hep bende oldu ya da kontrollü davranmayı bildim. ama önceki gece sarhoşulk hali emin değildim neyse gittim eczaneye kaç yaşında insanım. Direkt kim geldiyse karşıma ertesi gün hapı almak istediğimi söyledim. Hapı dolaptan uzattı bir adam 40 lı yaşlarında. Hapı aldım ne kadar diye sordum 53 lira dedi. Kutuyu falan görünce dedim heralde 20 film tablet yoksa niye 53 lira olsun. Boş bulundum ve muhteşem bir söz çıktı ağzımdan. " ee artık bir ay kafamız rahat olur en azından" dedim. Ahahah adam rezil oluşumu küçük bir gülümsemeyle geçiştirdi eczaneden çıktım yolda aklıma adamın gülüşü takıldı bir korkuyla kutuyu açtım lan içinde bir adet hap varmış. Rezil olduğumu sonradan fark ettim. Erişkin halimle düştüğüm duruma mı yanayım dediğim lafa mı yanayım adamın aklından geçmesi muhtemel laflara mı bilemedim.