bugün

ilk önceleri prison break sanıyordum ta ki game of thrones e başlayana kadar ve uzun bir süre game of thrones sandım ta ki spartacus e başlayana kadar.

son edit: spartakus sanıyordum breaking bad e başlayana kadar.

Not: aslında game of thrones hepsinden güzel ama o kadar büyük bir kadroyu bir saatlik format için güzel yönetemiyorlar. spratacus de sizi hayal kırıklığına uğratacak olaysız geçen tek bir bölüm bile bulamazsınız. game of thrones ağırlığındam dolayı 2+ saat olsaydı kesinlikle got derdim.
(bkz: eşkiya dünyaya hükümdar olmaz)

isme bak, evlat olsa sevilmez. yabancı dizi diye yurt dışına kakalayalım bari.
benim için en iyisi favorim dexter.
şuan için (bkz: penny dreadful) eva green'den dolayı benim için.

tabi (bkz: fringe) tartışmasız olarak bu dizi dünyasının en iyisi. kaç yıl geçti benzeri çıkmadı ortaya ki bilim kurgudan zevk alalım.
sayacağınız bütün diziler Game of Thrones'un kuludur!
(bkz: oz)
(bkz: Fringe)
(bkz: Narcos)
(bkz: Dexter)
Spartcus .
Bu işin en iyisi yoktur kardeşim.
45e yakın dizi izledim hala takip ettiklerim ve bitirdiklerim de var. Birisi dizi öner diyince 10 tane dizi sayıyorum.
Benim için Breaking Bad'dir.Walter White Karizmasını hiç bir olayda hissedemedim.Öldüğün de gözümden yaş Gelmişti.
Jesse nin telesekreterindeki "yo yo yo one four eight, three to..." Diye giden mesajjnı dahi ezberlediğimden dolayı, Tartışmasız breaking bad'dir.
(bkz: doctor who)
(bkz: house)
koşulsuz şartsız lost. o bir efsane. cinsellik olmadan işlenen dizi olup da tutulan dizilerin başında gelir.
blue mountain state.
(bkz: daredevil)
doctor who
prison break
ve tabiki fringe. tek geçerim.
house m.d.
Game of thrones.
Gene bu başlık. Koyu bir walking deadci olsamda Game of thrones döver.
Sherlock.
(bkz: oz) (bkz: breaking bad) (bkz: game of thrones) liste uzar da uzar *
game of thrones.
sherlock.
house.
(bkz: how i met your mother)