bugün

netten çok fazla kurs denedim hatta cambly tarzı uygulamaları bile denedim ama aysun uğuş'un dil kursunun yerini tutmadı. malum sebeplerle online eğitimdeyiz ve çok memnunum, şubatta yeniden yüz yüze eğitime geçilecek sabırsızlıkla bekliyorum. bursa da başka yerde şubesi var mı bilemiyorum ama epey memnun kaldım. bu devirde dil öğrenmek artık ekmek su gibi bir ihtiyaç ve ihtiyaçların en iyi şekilde karşılanması lazım.
en iyisinin cambly'den daha işlevsiz olacağını düşünüyorum. bu yüzden yakın zamanda bir deneyeceğim bakalım.
Şu binadadır.

görsel
D. Hiçbiri.

Gidin yurtdışına daha iyi öğrenirsiniz.

Boşa para harcamayın kurslara. O parayla yurtdışına çık daha iyi.
(bkz: g point dil merkezi)
Şubat ayında Beşiktaş da araştırmalarım sonrası akademik batı dilleri kursuna kayıt olmuştum. Tamamen yetişkinlere özgü yayın ve müfredatları var. Eğitim başlayana kadar ücretsiz ingilizce uzem isimli online eğitim videolarını da vermişlerdi. Derslere başlamadan önce çok faydasını gördüm. Şuan Sekizinci haftadayım. Başlamadan önceki seviyeme göre iyi bir yol katettim.
(bkz: akademik batı dilleri)
toefl'a hazırlanırken gittiğim kurstur. toefl ielts gibi sınavlar çok ciddi sınavlardır. gerçekten bu konuda uzun süreli çalışmamış, sınavın havasını bile almamış, her sene sınav sorularını özümseyip statejiler kritik noktalar oluşturmamış kısacası bu alanda uzmanlaşmamış bir eğitmen ile bu yola girmek yapılmaması gerken bir hatadır. toefl için yeterliliğe sahip, yüksek skorlu, uzmanlığını tamamen toefl üzerine yapmış hocalarla çalışmak istiyorsan önerim akademik batı dilleri.
Active English olabilir.
(bkz: Abdurrahman Sağırlı hoca)

ÖSYM'nin Anadolu üniversitesinden devraldığı ilk yökdil sınavı başarıları.
istanbul ve Sakarya'da olanlar için kesinlikle Sağırlı hoca.
görsel
görsel
benim için yüksek lisans hocamın aracılığıyla gittiğim akademik batı dilleridir. kendilerine ait yayınlarında işledikleri kültürel aktüel konularla, ezberci olmayan yenilikçi sistemleriyle, online verdikleri sistemleriyle, speaking club'tan çok uzak olan gerçek sohbetle geçen dersleriyle, translation dersinin benim sunum yapma becerimdeki etkileriyle güncel hayatta kullanılan idioms, phrasal verbs, verbs, collocations gibi özel kalıp, tamlama, deyimleri hayatıma entegre etmeleriyle, gerçekten ingilizceyi öğrenmeme hayatıma almama yardımcı olan kurs bukurstur. tabiki tam anlamıyla öğrnemek için o kültürüde yerinde yaşamanız gerekir. yurt dışına gitmek tabiki şart. ama temelsiz olmaz arkadaşlar *
(bkz: tömer)

bu işte bir terslik var hocam.

tömerde türkçe kursu alıp, türkçesini ilerleten bi çok arkadaşım var.

ingilizce için ise tekrar söylüyorum,

kursu değil hocasını araştırın.
en iyisi hangisi bilmiyorum ama en berbat olanı tömerdir..
ankaradaki tömeri asla asla tavsiye etmiyorum.. eğitimi berbattır, hocaların hepsi hep afralı- tafralı, ingilizcesi sıfır olan bir kişiden üst düzey performans bekliyorlar.. ulan siz doğru düzgün eğitim verdiniz de sanki, biz mi kot kafalıyız da anlamıyoruz salaklar.. asla ingilizcenizi geliştiremezsiniz burada..
kayıt kabulde ki kişilerde ayrı bir cinsl zaten.
yani demem o ki asla tömere bulaşmayın.
(bkz: infolang dil okulları)
beşiktaş şubelerinde eğitim almış biri olarak söylüyorum, uzak olduğu gerekçesi ile beraber gidemediğimiz iş arkadaşıma dağlar kadar fark atmış durumdayım. (o da bilindik bir başka dil okuluna gidiyor ve müthiş pişman) özellikle speaking kabiliyetim ve kelime yoğunluğu açısından kendisinden 40 gömlek üstünüm. dil eğitimi ve uzaktan eğitim modelini incelemeniz için internet siteleri; http://www.infolang.com/
buraya ancak kurs kurs gezen birilerinin hepsini gezerek en iyisinin şu oldugunu söyleyebilecek biri olabilir.

o da sanırım benim.

çünkü bir çok kurs gezdim.

ve senet sözleşme yapmayan (bkz: ingilizce kampüsü) ' nü tavsiye edebilirim.
mecidiyeköy'de bulunan en iyi ingilizce kursu 2017 yılı için diyorum tabi bunu.

ilerde kötü olursalar sonra gelip bana kızmayın.

ordaki yakışıklı beye selam. eheh
Evet ingilizce kursu son 5-6 yıldır aradığım. Arkadaşlar artık sabit kurslara verilen paralar çok ciddi boyutlara ulaştı zamanında bende gittim ''grammar'' anlamında kendimi baya geliştirdim fakat gel gelelim konuşmaya maalesef hüsran. Bir çoğumuzun genel sıkıntısı bu. Bu kurslarda şansınıza çok iyi hocalarda yakalayabilirsiniz ama maliyet tarafını ada göz ardı etmemek gerekir.

Tabi bu arada ciddi zaman ve para da harcıyoruz. Son dönemde hemen hemen her konuda olduğu gibi ingilizce öğrenimi de online platformlara taşındı Türkiye de pek bilinmese de artık gerçek bu.

Ben MV Academy i denedim( http://www.mv-academy.com) Hocalardan canlı olarak ders alıyorsunuz ,4 haftalık 6 ders aldım fiyatları çok makul tabi ister istemez öğretmenlerin kalitesi ve bana ne kadar faydalı olura bakıyorsunuz. Ben ikinci randevu hocamdan bir daha randevu almadım ama diğer 2 hocamdan çok memnun kaldım şimdi 16 haftalık satın alacağım.
Herkese başarılar dilerim.
ücretsiz tanıtım dersleri olan ve senet sözleşme peşin ödeme gibi saçmalıkları olmayan ingilizce kampüsünü tavsiye edebilirim sözlük yazarlarına.
Pratik ingilizce istiyorsanız Queen English'i tavsiye edebilirim. Birçok kursa daha önce gittim, ancak en memnun kaldığım bu oldu, Bostancı'da butik bir ingilizce kursu.
Ben bir yıl istanbul Anadolu Yakası'ndaki Udes ingilizce Dil Kursu'na gittim. Anadil üzerinden, çeviri tekniği ile dil öğrenimini savundukları için Türkçe bilmeyen yabancı hocaların eline düşmüyorsunuz burada. Belirli bir seviyede olup sohbet dersi olmak isteyenlere ayrı bir eğitim, hiç bilmeyenlere ayrı bir eğitim, IELTS - YDS gibi sınavlar için de ayrı bir eğitim izleniyor. Öncelikle bir seviye belirleme sınavına alıp, sizin isteğinize göre okuyacağınız kitaplar değişiyor. Ben mülakatlar için konuşma kursuna katılmıştım, çok memnun kaldım. Diğer kurslardan farklı olarak kendilerine ait bir sistemleri ve onlarca kitapları var. Kitapların yazarı ünlü dil bilimci Uğur Doğrugüven. Kendisi hakkında Google'da pek çok bilgi bulabilirsiniz.
kendi yaşıtlarından alınan kurstur, ingilizce özel ders veriyorum ve bu şekilde daha kolay öğrenildiğini görüyorum, evet.
bir çok forum ve sözlükteki yorumu okudum, ancak reklam amaçlı övgü dolu sözleri okumaktan hangisinin en iyi olduğunu bulamadım. anlaşılan yok öyle bir kurs. özel hoca tutmalı.
Hepsi aynı boktur. Hatta bok çukurudur. En ucuz, "en kötü" kursa gidip en pahalı, "en kaliteli" kurslarda eğitim görmüşlerden daha iyi bir düzeyde ingilizce öğrenebilirsiniz.

iş sizde biter.
Bursada Amerikan time açılıyormuş. Eğitim kalitesinin ve hizmetin çok iyi olduğu söyleniyor. Fikri olan?
British Side,
English West,
Marmara Üniversitesi MÜSEM,

Daha fazlasını da zaten üstte saydıklarımı aratınca ister istemez bulacaksın.
ef diye yazılır türkiye'de education first olarak, yurt dışında ise easy fuck olarak okunur.
1- http://www.aktifegitim.co...usca-dil-kursu-okulu.html
2- http://www.englishtrue.com/

en iyi dil kursu konusunda Aktif Eğitim Merkezi ve English True Dil Okulu bence en iyisi. Gidip görün deneyin sizde karar verin.