bugün

entry'ler (6)

elektronik sigara

Sonuçta zararlı olan hem keseyi hem de sağlığı bitiren bir virüs.

en iyi diş macunları

en iyi diş macunu olduğunu sanmıyorum pahalı ve ucuz olanlar olarak ayırabiliriz.

powerbank

Powerbank gerçekten hayat kurtarır . Elbette onu da şarj etmek gerekir...

ziraat türkiye kupası

Başarısız organizasyon. Maalesef Türkiye'nin bu güzelim kupası organizasyon bozukluğu nedeniyle hep eleştiriliyor.

girişimcilik

Girişimci olacağım dediğinizde herkesin kıskanarak aynı zamanda da alaycı bakışları ile karşılaşırsınız.

en iyi ingilizce kursu

Evet ingilizce kursu son 5-6 yıldır aradığım. Arkadaşlar artık sabit kurslara verilen paralar çok ciddi boyutlara ulaştı zamanında bende gittim ''grammar'' anlamında kendimi baya geliştirdim fakat gel gelelim konuşmaya maalesef hüsran. Bir çoğumuzun genel sıkıntısı bu. Bu kurslarda şansınıza çok iyi hocalarda yakalayabilirsiniz ama maliyet tarafını ada göz ardı etmemek gerekir.

Tabi bu arada ciddi zaman ve para da harcıyoruz. Son dönemde hemen hemen her konuda olduğu gibi ingilizce öğrenimi de online platformlara taşındı Türkiye de pek bilinmese de artık gerçek bu.

Ben MV Academy i denedim( http://www.mv-academy.com) Hocalardan canlı olarak ders alıyorsunuz ,4 haftalık 6 ders aldım fiyatları çok makul tabi ister istemez öğretmenlerin kalitesi ve bana ne kadar faydalı olura bakıyorsunuz. Ben ikinci randevu hocamdan bir daha randevu almadım ama diğer 2 hocamdan çok memnun kaldım şimdi 16 haftalık satın alacağım.
Herkese başarılar dilerim.