bugün

tabii ki (bkz: rize)
çünkü reyizin memleketidir.
malatyaydı :'(
Siz kafayı yemişsiniz.
Açık ve net olarak Tokat.
Hataydı aaah hatayım ahhh. Askerlik yaptığım yerdi cennetten düşme huriler vardı ardından bursa gelir. istanbul izmir falan hikaye hikaye. Nüfus yoğunluğundan 10 kızdan 1 i güzel geliyor ama bu bahsettiğim şehirde 10 da 3, 10 da 4'tür.
adanalıların kalçaları güzel oluyor.
Bursa başı çeker.
Çok şehir gezdim ve yaşadım Samsun ve ordu başkaydı diyebilirim.
En güzel kızların olduğu ili bilmem de kızların en güzel oldukları il kesinlikle ankara.
Antalya' da yaşayan kimse yok herhalde.

Yada antalya hatunlarının kategorisi farklı bilemedim şimdi.
(bkz: çorum)

Yemin ederim bak..
adana
kıbrıs(girne)

(bkz: hoşlanılan kadının eleşkirtli çıkması)
Manisa .
Çok göç almadan önce bursa idi.
Şu an ilçe olarak nilüfer diyebiliriz.
aydın.

entry burda.
Şimdilik istanbul, Ağustos 23 ü gibi Muğla'ya geçecek bu ünvan.
Burada gözlemlediğim iller edirne-keşan’ın getir götürünü yapar. Ömrü hayatımda böyle işkence görmedim. Bütün hafta boyunca yeşil kamuflaj giymiş ve susmak bilmeyen 400 tane askerin arasında kendini kurbağalarla dolu sürrealist bir nehir kıyısında hayal ediyorsun ve hafta sonu çok özür dilerim, g.t içi kadar ilçede 6 tane süper model ile karşılaşıyorsun, fakat bu karşılaşma esnasında 2 aydır eve gitmediğin için kıza ayıp olur düşüncesiyle süper modelin 4 metre yakınına bile gitmiyorsun.

Edirne böyle bir şeydi. Bursa, evet güzeli güzeldir ama göç almıştır, oran 1/8’dir atıyorum. Keşan’da ise, yamru yumru bir babanın böyle bir mucizeye aracılık ettiğini düşündükçe allah’a iman ediyorsun.

izmir hususunda; eskiden sevgili doğum yerimin kızları elbette ki, güzeldi. Fakat şu anda izmirli olduğunu iddia eden kızların önemli bir bölümünün kütüğü mardin olduğundan herhalde, iki at önce karşıyaka-çarşıdan geçerken kızılay’ın daha iyi olduğu gözleminde bulundum.
Aydınlı olarak aydın diyorum.
allah sahibine bağışlasın genç kızlarımız çok güzeller.
Tozu , kızı ve onurlu horozu.
samsun ve mersin. ikisi arasında seçim yapamadım.
suphesiz edirne tabi ki, roman kizlarinin en cok oldugu il, canlarim benim, yerim ben sizi.
Amasya... En az şehir kadar kızlarıda güzel olan şehrin adıdır.
adana sağlamdır.
(bkz: aydın)
Bu aralar kocaeli..