bugün

kendi burcu.
terazi tek geçerim.
akreptir.kendimden biliyorum.
Düzeni bozmayıp başak diyorum bende.
Kadini gibi aslandir. Aslan burclari hem fiziksel olarak hem de yuz guzelligi olarak dikkat cekerler.
Kova, yay. Merak uyandırmak ise kasıt. Yok vücut yüz derseniz bilmem.
Tabiki de başak burcu ! Romalı Asil soylarından gelirler. Yönetici gezegeni merkürdür. Analitik düşünce yapısına sahiplerdir. Bence benim en büyük farkım eminem dinliyor olmam.
balık burcu erkeğidir.

çünkü ben balık burcuyum, diğer balık kardeşlerim bana dua etsinler o kadar sazanın, levreğin ve palamutun içinde katil balina olarak geziniyorum, çıtayı yükseltiyorum.
yay erkeğidir, girdiği ortamda kendisini fark etmeniz kör değilseniz 1 dakika, körseniz 1,5 dakika sürer. diğer erkekler yay erkeğinin yanında pasif gay gibidir.
mal burcu dışındaki herkes dikkat çekebilir. hee illa bir burç istiyorsanız balık burcunun sempatikliği, espri yeteneği ve el becerisiyle yarışacak burç yoktur. yaşasın hamsi olmayan balık burçtaşlarım!
yine bir kendi burcunu yazmayanı sikiyorlar başlığı. çok dikkat çekici.
Başak, balık, oğlak gibi toplar nasıl dikkat çekici olabilir?

Bu erkek aslan erkeğidir. Aslan erkeklerine allah da denir.
ikizler burcudur inkar etmeye gerek yok ulan hepiniz ordaydınız be.
ikizler burcudur. ikizler burcuyum diyorum bi kısım bana hayranlıkla bakıyo bi kısım yılan görmüş gibi temkinli...
Boğa- akrep- ikizler.
mandalina.
aslan burcu erkeğidir. başak, balık, oğlak, boğa, yengeç, terazi, ikizler, kova gibi ılıkların bu listede işi yoktur.
ikizler erkeğidir. delidir deli.
Kesinlikle akreptir. Ateşlidir yerinde duramaz çekicidir akrep erkekleri. Şahsen iki buçuk yıl oldu hala çekiyor beni şerefsiz.
Yay burcu erkeğidir fikrimce. sıkıntılı bir burç. Garip bir şeyler var adlandıramadığım. Mesela birini çok seviyorsunuz o da zamanla sizi çok seviyor. Net. Hızına ayak uydurabilen tek burç balık tespitlerine göre.
kendi açımdan bakarsam oğlak olmadığı kesin.
Başak burcu erkeğidir.
Kesinlikle aslan, kendimden biliyorum zaten.
Terazi Burcu erkeği. Kilit.
Kendi burcum olmamasına rağmen ikizler burcu erkeği diyorum.