bugün

çok dinlenirse aksağan bozukluğu, baş ağrısı, gereksiz triplere girme gibi yan etkilerin görüldüğü pop/rock sanatçısı.
türkiyenin en iyi rock'cısı. sesi çok güzel. harika biri.
taşak geçmeyeni taşlıyorlarmış.

az insan olmaya karar verip, sanal dünyadan gerçeğe döndüğümüzde şarkılarını dinleyin. sonra marjinalliğe kendi çapınızda devam edebilirsiniz.
pek sevdiğim bi şarkıcı değil ama 'duymak istiyorum' adlı parçayı bambaşka seslendirmiş. insanın içine işliyo, kalbi delip geçiyo şarkı.
hayran olduğum bir şarkıcıdır...konserlerini asla kaçırmam...
kombilerin yanmasıyla beraber bestelerine ara vermiş bir sanatçıdır. (bkz: soğuk odalar)
yağmurun oğlu desek yanlış olmaz herhalde tüm klipleri yağmur altında ormanda olan sanatçı ayrıca e ve a harfleryle arası iyi değil galiba ama severiz kendilerini.
mükemmel sözlere imza atan, sevgilileriyle bir ayrılıp bir barışan ikondur.
2006'da üniversiteye yeni başladığım zamanlardan bir gün rock dinleyen bi arkadaş "aga emre aydın diye bi herif var bi dinle istersen, yakında albümü çıkıyo, patlayacak." dedi. ben de içimden "ulan bu ne biçim rakçı ismi mınakko. emre aygün, mehmet akgün... futbolcu ismi gibi. dinlediği isme bak." dedim. dışımdan ise "neyse bi ver bakim " afili yalnızlık şarkısını dinledim. "hımm. fena değilmiş lan, ama bu s'leri ş diye okuyo böyle şarkıcı mı olur hımınagoym, " dedim. nereye bağlayacağımı ben de bilmiyorum anlattım işte öyle.

tanım: yetenek avcısı olmadığımı ıspatlayan bir müzisyendir. müzik tekeli elimde olsa telef olacakmış demek ki.
bu adamın hayatına biri sağlam tecavüz etmiş bu kadar manalı, bu kadar ağır yazamaz herhalde hatunlardan çok çekmiş beğendiğim bir sanatçıdır...
arabeskrock'ın kurucusudur. şaka.
dinlediğinde kendi hayatından kesitler dinliyormuşsun hissine kaptıran, günümüzün nadide sanatçılarından biridir.
ilk albümündeki şarkılar dışında diğer şarkıları beş para etmeyen adam. çok bozdu.
prodüktörü tarafından mecnunun leylasına aşık olduğu gibi bir kıza aşık ettirilmesi gereken şarkıcıdır.

neden derseniz bu adam acı çekmeli, acıyla beslenmeli, terk edilmeli, özlem çekmeli... yoksa verimli olamıyor.
Bildiğin apartmanımızın önünde konser veren şarkıcıdır kendisi an itibariyle.

Dışardan sesler geliyordu terasa çıktım bi baktım aşağıda emre emre diye bağıran insanlar var,daha sonra pankartlardan birinde e-a simesini görünce hangi emre olduğunu çaktım.

Televizyonda da birşey yoktu bügün iyi oldu oturur azcık emre aydın dinleriz.Şarkıyı beğenmezsem aşağı elma falan atarım.
sürekli "bu kızdan ayrılıp şarkı yazmalıyım amuğa koyim" kafasını yaşayan sanaTçımsı.
ben olayı çok büyüttüğünü düşünüyorum. çok taktı karıyı kızı kafaya. her sene yılın en iyi düetçisi, rockçısı seçilip hala 31 çeken ender insanlardan. groupieler etrafını sarıyor, emre ben sana ölürüm, al beni diyor, emre kartonlardan köprü yapıyor, bir de ona attırıyor. al köprü zaten kartondandı, iyice hamur oldu.
şarkılarını dinliyorum ama onun yaptığının milyonda biri mastürbasyon yapmadım. bence yaparken ağladığı zamanlar da olmuştur.
"adamı sevgilisi bir aldattı acısını bütün ülke çekiyoruz" dedirten, sağlam ve güzel şarkılar üreten ve benimde çok severek dinlediğim müzisyen bir panpamızdır...
karamsar adele yle tanıştırsak bu halinden kurtulacağını düşündüğüm şarkıcı. konserinde televizyonda göründüğünden daha beyaz duruyordu.
Ytufestte 20 mayis aksami sahne alacak sanatcidir.
(bkz: belki bir gün özlersin)
(bkz: beni unutma)
(bkz: bu yağmurlar)

Sonra herkes tanıdı... Ve değeri kalmadı.
hoşçakal şarkısı dışında kendisinden haz etmediğimiz kişi .
Eski şarkıları çok daha güzel olan kişi. Ses iyi olsa da sözler önemli, çok daha önemli.
Albüm bekledıgım sanatcıdır. Bir turlu cıkaramadı. Manıtası var sarkı yazamıyor heralde. Terkedılmesı lazımdır bırılerı tarafından.
kaliteli sanatçıdır efendim evet sanatçıdır dur bi daha yazayım sanatçıdır .
bir antikacı titizliliğiyle saklayalım bu adamı. lütfen.
güncel Önemli Başlıklar