bugün

belki bir gün özlersin ...
başka adamlarla
başka şehirlerde yürürken .

okuduğun ilk roman
sevdiğin ilk adam
yasal acılarından
hatta yalnızlıktan
belki dolar gözlerin .
başka adamlara
başka şehirlerde
belli etmezsin ...

seçtiğin bu hayat
geçtiğin son adam
yasal acılarından
hatta yalnızlıktan
sessiz harfler seçersin .
başka adamlara
başka şehirlerde
belli etmezsin ...

belki bir gün özlersin ...

sil gözünün yalnızlıklarını ...
o an fısılda duvarlara adımı .
bin bıçak var sırtımda ,
biniyle de adaşsın
herbiri hayran sana ...

(bkz: emre aydın)
emreaydın.org adresinden indirilip, tekrar tekrar bıkmadan yüzlerce kez dinlenilebilecek şarkı.
çok tatlı şarkı. Hakkaten piyanonun melodisi surukleyıcı. Bir ayrılık şarkısı.

sil gözünün yalnızlıklarını ...
o an fısılda duvarlara adımı .
bin bıçak var sırtımda ,
biniyle de adaşsın
herbiri hayran sana ...
son zamanlarda dinlediğim en iyi şarkılardan biri.özellikle

bin bıçak var sırtımda
biniyle de adaşsın
herbiri hayran sana..

kısmında gerçekten sırta bin bıçak saplanmış hissi veriyor. acı çektiriyor.
klibi çekilmiş şarkı, albüm afili yalnızlık çok yakında müzik marketlerde.
belki dolar gözlerin .
başka adamlara
başka şehirlerde
belli etmezsin ..

kısmıyla beni benden alan emre aydın şarkısı
sözleri bir hayli yaralayan parça. ****
son zamanlarda türkiye'de yapılmış en iyi şarkılardan biri. insanı kendinden geçirmeye yeten şarkı.
(bkz: ben en çok seni sevdim) *alıntı
esinlenme olması mümkün olan; ama yine de buram buram emre aydın ve 25 yaşında bir hayalkırıklığı kokan parça.
beni benden alan şarkı. helal olsun dersem emre aydına ayıp olurmu diye düşündüğüm * seven insanın neler neler çektiğini duygularını hatırlatan muazzam bir parça.
birden mutluluk hormonlarını sıfırlanır, kalp kan değil hüzün pompalar bu şarkı başladığında. windows media player da saatlerce çalar. bıkılmaz.
zaman zaman burda ne diyor dedirten ama her şeye rağmen son derece başarılı ve bir o kadar da güzel sözlere sahip bir şarkı.
repeat modunda akşamlanası, yetmeyip bir de sabahlanası parça.. bu kadar yaralayan bir şarkı az bulunur ki bulunmuş da.. ne güzel..
gecenin bir vakti, bira almak için beni yollara düşürecek kadar, adamın içine içine doğru nüfuz eden ilgili kişinin şarkısı.
böyle bir şarkı olduğunu yazılan entrylerden öğrendiğim ve hemen indirip dinlemeye karar verdiğim parçadır.sözleri çok hoş olan bir parçaymış.
bu sözün söylendiği kişinin söyleyen kişiyi özlemeyeceği muhakkak olan öbek. ha şarkıyı dinlemedim o ayrı..
yaklaşık 3 saattir dinlediğim ağlamaz isem ve dayanabilirsem sabaha kadar akşama kadar tekrar sabah takrar akşama dinlemeye devam edeceğim şarkı. ellerine sağlık diyorum emre aydın.
sözleri buram buram arabesk kokan,hangi müzik tarzını benimsemiş olursa olsun her insanın canını kolaylıkla acıtabilecek, son zamanların en damar ve en dinlenilesi şarkısı..sahibinin yüreğine ve kalemine sağlıktır.
bir bayan vokal tarafından acilen bir erkek için söylenen versiyonunu beklediğim şarkı. * **
tam bir ayrılık şarkısıdır.
anadolu nun one last goodbye ı diyesim geliyor.
emre aydın'ın solo albümünün olması planlanan, hali hazırda çekilmiş bekleyen üçüncü klip şarkısı.
tekrar tekrar dinlenesi,*basta emreaydin.org'dan piyasaya verilmiş şarkı.
Aşkın gücünün en imkansız durumlarda bile umut ettirebilecek kapasiteye sahip olduğunu anlatan şarkı. Harikadır yetenek budur. **
seçtiğin bu hayat
geçtiğin son adam
yasal acılarından
hatta yalnızlıktan
sessiz harfler seçersin .
başka adamlara
başka şehirlerde
belli etmezsin ...

insanın özleyesi geliyor bu şarkıda gerçekten.en derin yerlerini acıtan bir şarkı