bugün

entry'ler (85)

olmadı yine rakı içeriz

Rakı iktidarın faaliyetleriyle artık burjuva içkisi oldugundan her yiğidin söyleyemeyeceği sözdür.

muharrem ince

Yaptıgı konusmayla iktidarın ağzına lafı tıkamıştır.Adam gibi adam. Korkak olmayan lafı esirgemeyendir. http://www.youtube.com/watch?v=OriyR8E96XE

eylül geldi sonra

Emre aydının hiç beklenmedik kadar berbat albümü. Kasımda cıkacak efenim.Rocka dair bişey eser miktarda yok. Nerde o afili yalnızlıktaki haykırmalar? Denilesi albüm.

ben bunu sivilceden yakınanlara yazdım

Sivilce sorunu yaşayanlar için açılmış başlıktır. Oluşum aşamasını geç. Önemli olan tedavidir.Öncelikle krem vs. ürünler hiçbir işe yaramamaktadır.Tedavi roaccutane adlı nalet bir ilaçla mümkündür.Tedavisi sabır gerektirir. Sıktığında aynanın yarısını kan yapan ve tedaviyle bu meretten kurtulan, simdi tertemiz bir yüze sahip olan bir yazar yazmıştır.Ve bugün bu belayla uğraşanlara yardım etmek istemiştir.

arap kızı

ismi akla arap kızlarını getirse de farklı anlamı da vardır.Aktarlarda satılan krem kıvamında bir bitkisel tedavi ürünüdür. Sivilcelere iyi gelir. Kesin çözüm değildir. Kesin çözüm için roaccutane önerilir.

sivilcelerden kurtulmanın en kesin yolu

roaccutane dır. üstüne tanınmaz. (bkz: roaccutane) http://roaccutanekullan.blogspot.com/

akşamlarda parmak izleri

Emre Aydın'ın yeni çıkaracağı albümde yer alacak olan şarkı.Kendisi afili yalnızlıktan daha sert bir albüm olacağını ifade etmiştir.Sevdiği kadını bu kez intihar ettirecektir heralde.Fırtına öncesi sessizlik..Bekliyoruz.

sözlük yazarlarının dilekleri

Kan akmasın. Devletler olmasın ınsanlar bırlık ıcınde yasasın.

sözlük yazarlarının dilekleri

Yazarların gerçekleşmemesi mümkün olan ya da olmayan ıstekleridir. Savaşların olmaması vs.

sözlük yazarlarının itirafları

Savaşlar olmasın. Devletler olmasın. Insanlar bırlık ıcınde huzurlu yasasın. Emperyalistler olmasın, kapitalist sistem olmasın.

taşeron

Modern kölelik sistemi.

bu saatte 240 yazar ne yapıyor sorunsalı

kahvedeyım mubarek. Cay ıcıyorumdur

sözlük yazarlarının whatsapp durumları

mama oyata adarei. Seylanca seni sevıyorum demek

iftar sonrası ilk sigara

Hiç bi sıgara keyfıyle bır tutulmamalıdır. Cok baskadır. Cıgerler bayram eder. Bes dakıka da olsa mukemmel bir mutluluk verir.

31 temmuz 2013 kepsut yangını

Malesef kı yangının cıkıs yerı benim
memleketım.Keps ut sarıfakılar..11 sene
once gece cıkan gunesı, o alev topunu
balıkesırden gorebılmıstım. Daha agır bı
yangındı. Yaralar yenı yenı sarılırken ustune
tekrar olması cok uzücü oldu. Allah
yardımcımız olsun. Ve o gece gunesi bır daha
dogmasın ınsallah...
Yine kül oldu benim güzel memleketim...

bim in çıkaracağı dergiye isim önerileri

Le mecmua.

emre aydın

Albüm bekledıgım sanatcıdır. Bir turlu cıkaramadı. Manıtası var sarkı yazamıyor heralde. Terkedılmesı lazımdır bırılerı tarafından.

erkek kardeş

Bazı bazı heves ettıgım seydır. Yoktur malesef.

sosyofobi

Hayatı zehir eden nalet bır hastalık. Kalabalık ıcınde rahat edemezsın. Insanların senı her an ızledıgını ve yaptıgın herseyı yorumladıklarını dusunursun. Ozguven yitligıyle dogru orantıldır.Kanaatımce baskın neden olarak aile gosterılebılır. Ornegın, aıle bıreylerıne bırsey soylendıgınde cevapsız kalmak ve soyledıgının degersız oldugunu dusunmek gosterılebılır.Allah kımseye vermesın dedırtır. Ediiyt: anksıyete bozukluğu ıle yakınlık gosterır.

yahudi denince akla gelenler

Adolf Hitler.