bugün

ete kemiğe bürünmüş zerafet.
kızıl saç nasıl da yakışmış ciciye.
görsel
shamelessta anne ve babası yokken diğer 5 kardeşi ile yaşamaya çalışan bir ablayı canlandırmaktadır. dizideki salaş ve makyajsız halleri çok güzeldir. makyaj yaptığı an bütün güzelliği bitmektedir. ayrıca müzisyendir kendileri, hatta albümü de mevcuttur. ailecek severek izliyoruz kendisini ama shameless'ta çok fazla soyunmasın artık. zaten kaç tane adamla birlikte oldu dizide belli değil. ayrıca dizide tony olarak bildiğimiz elemanla birlikteymiş.
twitterdan da takip edebilirsiniz.

https://twitter.com/emmyrossum
shamelesta ağır kevaşe rolünü üstlenen abla. karakterini abartarak oynuyor, sıkıyor.
şeymlıs sayesinde ficudunda görülmedik yerini bırakmamış kızcaaz.
nolur yaa bi kere yaa bi kerecik yaa.
shameless dizisinde sanki rol yapmıyorda gerçekten o hayatı yaşıyor gibi bir havası var. sesi, jestleri ve mimikleri ile tam anlamıyla insanın içine işliyor. hem çok güzel vr zarif olup hem de rolünü acayip içselleştirdiği için ilerde en az kate winslet kadar başarılı olacağını düşünüyorum. son bölümde kazarken ceseti bulunca yüzünde oluşan ifade o kadar hoş ki her oynadığı diziyi sırf bu kız için izleyebilirim. özetle fazla bilinmese de muhteşem bir oyuncu.
shameless'da fiona'yı canlandıran dünyalar güzeli muhteşem hatun.
türk kızları da kalçalarının büyüklüğüne göre güzellik tanımı uydursun.
Seni alır dağlara çıkar
Saçından tutar belini sıkar
Yumulup dudaklarına
Sabaha kadar
Ne yapmazdım.
bunun aynisi ankara ataturk hastanesi genel cerrahi servisinde asistandir. imkani olanlar gidip gorurlerse haksiz olmadigimi anlayacaklardir. oyle ki emmy rossum diye birinin varligindan haberim yokken fotograflarini gorunce asistan kiz sandim.
shameless us dizisinin fiona sı.
(bkz: sen aşırı derecede sevimli bişeysin).
bu kıyafetle sokakta dolaşırsa istanbul'da 24 saat içinde kaç kere taciz ve/veya tecavüze uğrar bilemiyorum. neyseki ikamet beverly hills...

http://forums.celebscom.c...ndex.php/topic,395.0.html
(bkz: Shameless ten gelenler)
fakirliğin yakıştığı tek hatun*
eşi benzeri yok.
taş.
shameless'da, evin ablası fiona'yı canlandıran oyuncu ablamız.

nedense kendisi bana shakira'yı anımsatmaktadır.
Ozge borak a benzeyen insan.
sevişmek istenen ünlüler listemde ikinci sıradaki seksi ve güzel kız. birincisi için (bkz: shia labeouf) serserim benim.
the day after tomorrow filminde de oynamış, tatlı denilebilecek aktristtir.
önceleri beğenmediğim şimdilerde inceden inceden hasta kalmaya başladığım şeker hatun...

http://celebscom.com/2014...oyalty-program-launch-ny/
(bkz: avrupalı kezban)
Tam bir keş insanı dizide.
shamelessla tanıdığım albenisi olan oyuncu.
sol framede adını görünce yoksa bunun da mı fotoğrafları ortalığa saçıldı dediğim ünlüdür.
kadın tanımının ender örneklerinden olan oyuncu.
henüz 17-18 yaşlarında oynadığı the phantom of the opera filmi ile adından söz ettiren ve bize izleyicilere ne kadar başarılı bir aktris olduğunu kanıtlayan sempatik oyuncu. bugün de doğum günüdür. 28 yaşına girmiştir.
tatlılığın tanımı. sanırım aşığım bu kadına.
görsel
görsel