bugün

Harika bir oyuncu, shameless dizisinde muazzam.
Füzeleriyle ateş eden hatun.
görsel
cennetten dusen son huri parcasi.
görsel
2 Ağustos’taki Chicago çekimlerinde denk gelmiştim. Hayranlarına kurabiye dağıtmıştı. Ben yiyemedim. Olsun. Yakından görmek de güzeldi seni fiona’m.
Hazal kayayla hiç alakası olmayan sevimli oyuncu, fiona.
Saf güzelliğin vücut bulmuş hali.

En azından benim için öyle.
görsel

Inanilmaz.
Kız seni her halinle yerim ağlama sen , mutluluktan da olsa ağlama canını yediğimin kızı seni .
görsel
görsel
görsel
makyajla çirkinleşen tek kadın sanki, ahah öyle doğal ki her anlamda hoş ve çekici ,cilt rengi kireç gibi aslında, bilemiyorum farklı bir şey var bu kadında.

emmy den bahsederken fit ve şekilli vücudundan bahsetmeden geçemeyiz, haksızlık olur.
Tapıyorum bu kadına, gerçekten doğal bir güzelliği var. Yeni evlendi ve eşi Suriyeli bildiğin. O kadına o adam yakışmış mı diye sorarlar, aman neyse mutlu olsunlar.
tanrıçadır. Bir kadın en doğal haliyle bile bu kadar güzel olur mu ya.
dünyanın en tatlış kadını yerim ulan.
yaşını göstermeyen hatundur. çekicidir ve hoş bir havaya sahiptir.
görsel
bayılıyorum şu kadına.
fanıyım ya fanı.

gerçekten bana göre dünyanın en seksi kadını.
hastasıyım şu salaşlığın.
o göz altlarının.
(d. 12 Eylül 1986, Newyork), Golden Globe ödülüne aday gösterilmiş Amerikalı oyuncu ve şarkıcıdır. ingiltere de yayınlanan Shameless dizisinin Amerikan versiyonunda, 6 kardeşin en büyüğü ve tüm sorumluluğunu alan Fiona karakterini oynamaktadır.

https://tr.wikipedia.org/wiki/Emmy_Rossum
bu gadına olan ilgimin shameless'taki tavrıyla doğrudan bağıntılı olduğunu bilmekle beraber...
dünyanın en zeki, seksi, güzel, alımlı efenime sölim, seksi demiş miydim evet, *
shameless'ım fionası. şeytan tüyü.
Beyaz tenli, seksi bir afet. Özellikle yüz hatları oldukça karakteristik.
Taş gibi hatundur.
Acayip çekici ve sevimli kadın. Boyu posu çok güzel. Incecik ve 1.73 boyunda sanıyorum. Gözler iri. Yolda görülse de bakılır yani bu kadına. Fizikten direkt bir cezbeder kalabalığı. Tabi böyle mini şort giymese bu kadar tatlı durmayabilir.
Bir oyuncu.
Ah emmy ah neyse susuyorum sen anladın...
Shameless başrol oyuncularından biridir. Sanki bizim ailedenmiş gibi.
shameless oyuncusu bi' abla. ama nasıl tatlı, o kadar tatlı ki;
izleyemiyorum diziyi. yeni başladım diziye, ilk bölüm ilk sahne, "aa negzelmiş hatun" dedim.
sonra dizi hakkında duyduklarımı düşündüm. "bu kızı yerler oğlum" dedim. sonra ilk bölüm bitmeden geldi serserinin biri yedi.
ama görsen nasıl isteksiz fiona, aklı bende tabi. neyse korkudan, onu birileriyle sevişirken görmekten korktuğumdan izlemiyorum lan diziyi. sen düşün.

not: fionaya benzeyen kızlar mesaj atsın.*
Bi insana ağlamak ne kadar yakışmaz sorusuna cevap niteliğindeki oyuncu. Ama seksidir, o ayrı.
son bölümde aşmış oyuncu.