bugün

yedinci nesil yazar.

nickinin hakkını sonuna kadar veren, yine nick altına yazılanları harfiyen hak eden, konuşmamış olmama rağmen yazdığı entrylerden ne halt olduğunu anladığım, içimdeki bir sesin entrylerini eksilemem gerektiğini söylemesine rağmen karmasına bakıp sadece acımakla yetindiğim yazardır.
karmasının nereye kadar gideceğini merak ettiğim yazar.
(#11768716)

tamamını izlemeden, sadece ilk 15 dakikasıyla, o caanım filmi böylesine yaftalayabilmek komiktir. Nickinin hakkını vermekte gün geçtikçe.

Ayrıca filmlerden, sanattan, kültürden ne anladığını da görmüş bulunmaktayız.

gülüyoruz. *
(bkz: nick kişilik uyumu)
karması, "zeka sorunu var" olan yazar, karması hep böyle kalsa keşke.
(#11773166)

şu entrysi ile beni yarım yarım yarmış espriden anlamayan, moderasyona yakınlaşmaya çalışan yazar.
önce normal sıradan bir yazarken daha sonra hiç ilgi çekemediği için nickini sildirip farklı bir nickle saçma sapan başlıklar açarak ben aslında malım bırakın kanıtlayayım tadında birisi. yazık be.
fikirlerini oldukça kendime yakın ve paralel bulduğum yazar. yürü be. kim tutar seni.
nick dediğin kendine yakışanı seçmektir. işte en güzel örneği...
nickinin hakkını veriyor cidden.
entrylerini beğendiğimdir. nerdeyse gördüğüm her entrysini iyi oyladığım yazar kişisi. *
açtığı başlıkların tamamına yakınına (bkz: entry nick uyumu) bakınızı almış yazar.

insan troll olur da bu kadar mı olur arkadaş. elimde olsa çok fena küfrederim ama insan embesil birine küfrederek neden onun seviyesine insinki.
(#11825713) yardırmıştır.
-886 (zeka sorunu var) nicki de göz önüne alınınca cuk oturmuş kanımca.
Ne mal olduğunu bilen yazardır.
(#11832670)

Fenerbahçeli olmadığı için yüce rabbime binlerce kez şükürler ettiğim yazarımsı.
rumuzuyla müsemmadır.

ha ayrıca fenerbahçe taraftarına da köpek demekten geri kalmamış kendisi.

giren neyse çıkarın da, rahatlasın şu ya...
malum sona yakın olan yazar.
entry nick uyumunu çok iyi sağlayan trollerimizden biri.
(#11840771) numaralı entry siyle ne mal olduğunu iyice kanıtlamış yazar.
fazla söze ne hacet;(#9349037).
(#11930485) soğukkanlı canlılar sınıfından olup, yumurtadan çıkan yazarımızdır kendisi. veya *
ziyanlığın sınırlarını zorlayan zırvacı.
şimdilik çin malı olan yazar.

(#11952891) çok güldüm lan şuku.