1. 1.
  arjantinli süper star.
  san antonio takımının forvet oyuncusur.beyaz olmasına rağmen son derece atletik bir oyuncudur.bu sezon başından beri formsuz olmasına rağmen özellikle geçen sene kazanılan şampiyonlukta son derece önemli bir rolü vardır.
  takımda duncan dan sonra vazgeçilemiyecek ikinci oyuncudur.
  özellkle son hucumları kendisi kullanır, ister sezon maçı olsun ister play-off ister şampiyonluk maçı.buda popovich in kendisine ne kadar güvendiğinin ve oyun kabiliyetinin en önemli göstergelerinden birisidir.
  1 ... msd
 2. 2.
  san antonio spurs tarafından draft edilmiştir.kazanmadıgı kupa kalmamıs oyuncu.bologna ile avrupa sampiyonlukları,milli takım ile dunya ve olimpiyat sampiyonlukları,spurs ile nba sampiyonlugu.beyaz olmasına ragmen bir zenci kadar atletik bi oyuncudur.ozellikle iverson gibi kobe gibi muthis yon degistirme kabiliyeti ile bizi kendisine hayran bırakmaktadır.
  2 ... jordan
 3. 3.
  nba'in san antonio spurs takımında oynayan guard..manu ginobili de denir..

  Position: G
  Born: Jul 28, 1977
  Height: 6-6 / 1,98
  Weight: 205 lbs. / 93,0 kg.
  From : Argentina

  kaynak: http://www.nba.com
  3 ... atan alir spor
 4. 4.
  cok kıvrak super suzulmeler yapan 2005 sampiyonlugunu duncan la birlikte san antonio ya getiren arjantin e dünya ikinciligini getiren nba live 2006 dascorer ozelligi olan oyuncu. vatandası fabricio oberto nun da spurs e gelmesinde rolu buyuktur.star wars taki obi van a cok benzer hatta lakabı obi van ginobilidir.
  1 ... anil teknik
 5. 5.
  (bkz: manu ginobili)
  ... 6.4.r.1.$.h
 6. 6.
  izlemesi çok zevkli bir basketbol oyuncusudur. Maçlarına rastgelinirse kaçırılmamalıdır.
  ... paradigma
 7. 7.
  driveları sonucu artistik ve klasik turnikeleriyle cok basarılı olan sutlarını gelistirip finallerde takımına destek saglayan oyuncu.
  ... anil teknik
 8. 8.
  gönüllerimizin mvp'si. bir garip sempati ile 2006 dünya basketbol şampiyonasında türkiye-arjantin maçında sovenist yanımı bastırmama sebebiyet vermiş er kişi.
  ... yeeebabanin
 9. 9.
  nba'e gitmeden önce avrupada kinder bologna'da oynarken bir efes pilsen maçında yanlış hatırlamıyorsam kaya peker'i potaya sokmuşluğu vardır.
  ... stockton to malone
 10. 10.
  futbolcu adı olan basketbolcudur. ya da hispanik isimler futbolcuya yakışmaktadır. futbolcu olmayıp karizma futbolcu adı olan diğer bir örnek; osvaldo nartallo dur.
  ... sıpa