bugün

dünya turnesinin hasılatı dudak uçuklattı. Örneğin, turnenin hasılatıyla Türkiye Süper Lig'deki 635 futbolcudan 494'ünü transfer edebilirsiniz.
(bkz: ingilizlerin sanat güneşi).
Büyük ses olayların insani.
bir dönem watford takımının sahibi olan efsanevi müzisyen. üstelik takım da o dönem tarihinin en başarılı günlerini yaşamıştır.
ingilizlerin efendisi bir adet eşcinseldir.
1970'lerden günümüze 450 milyondan fazla albüm 110 milyondan fazla single kopyası sattırarak gelmiş geçmiş en büyük şarkıcılar arasında adını yazdıran 69 yaşındaki ingiliz pop/rock şarkıcısı. kendisi 470 milyon dolar servete sahiptir.

https://www.ntv.com.tr/ga...ti,zEPgSNXKxEyXpxMLAs2Pcw
expo 2016 antalya kapsamında verdiği konserde türkiye'deki darbe girişimi ve terör eylemlerini ileri sürerek konserlerini iptal eden sting ve jennifer lopez'e giydirmiş ve türkiye'de olmaktan mutlu olduğunu söylemiş gay şarkıcı. bu gay şarkıcı nitelemesini yapmamdaki amaç aklıma kabadayı filmini getirmesidir. fimde de gay karakter sürmelinin delikanlı geçinen abilere ithafen söylediği '' bendeki göt kimsede yok '' repliği bu abimizin yaptığı davranışa cuk oturmuştur.
Believe şarkısına aşığımdır.
your song da güzel.
son olarak 3lü kombomu I want love ile bitiriyorum.
''Gerçekten dinlerden nefret ediyorum, gerçekten. Ben isa'nın bir eşcinsel olduğunu düşünüyorum.'' diye açıklama yapmış piyanist kişilik.
başarılı bir ingiliz müzisyendir, güçlü bir sestir, aldığı ödüller hakeza, birde eşcinsel evlilik yapmıştır, lakin bunun müziğine bir etkisi var mı? hayır.
sorry seems to be the hardest word parçası ağlatır, yürek burkar...
her zaman eltiyi getirir akla.
pek cok ünlü sanatcinin ortak arkadasi ayrica basarili tarz bir sarkicidir.
'Sör' unvanına sahip ingiliz sanatçı. Boş sandalyeden yuvarlanan kişilik.
your song şarkısını ayrı bi severim.
tiny dancer şarkısı "mmm... işte kaliteli müzik!" hissi yaratır.
Bacanağım olacak derken eltim olmus gay piyanist. Eltim john.
freddie mercury'nin ölümünden sonra şu sözleri söyleyen ünlü müzisyendir :
''Tanrı en sonunda kare asını tamamladı dostum.. Janis Joplin, John Lennon , Elvis Presley ve sen…Arkadaşım olduğun için teşekkürler.. Seni her zaman seveceğiz''.
muhteşem bir sese sahip ingiliz sanatçıdır. "sir" ünvanı ve lady diana ile olan yakınlığı, onun kraliyet ailesi nazarında da özel olduğuna işarettir. tavsiye isteyenler için "sacrifice".
George Michael ile yaptığı "don't let the sun go down on me" şarkısı tam bir sanat eseri.
sorry seems to be the hardest word şarkısı bana göre en iyi şarkısıdır.
Elli ton can.

Uff çağrıştım gene.
bu götten bacağı bir ben sevemedim. zaten ses de yok.
goodbye yellow brick road şarkısı gece çok güzel giden şarkıcı.
Someone Saved My Life adli muhtesem sarkinin bestecisi, Dunya`ca unlu sir unvani almis muzik dehasi.
sistemin, çaylak yazarları bilgilerini doğru girmesi için korkuttuğu isimdir. *