bugün

türkiye'de aktif faaliyet gösteren "avrupa genc hukukcular derneği".
Louis aragon'un karısı, dostu, sevgilisi kısacası herşeyi olan elsa triolet için yazdığı şiirlerden oluşan kutsal kitap. An itibariyle başucumda durmaktadır, muhtemelen öldüğümde de başucumda dikilecektir. (bkz: allah gecinden versin)
kuruluşu 1980 yılında almanya Aachen merkezli grafik kartı üreticisi.
(bkz: http://www.elsa.com/)
felemenkçe'de bulunan bir bayan ismi. çok değerli bir isimdir benim için. olur da bir gün denk gelirse diye;
(bkz: you mean a lot for me)
öyle derindi ki gözleri elsanın
içmeye eğildim de...

şiir yazdıran kadın.
European Law Student Acssociation(ELSA) şeklinde açılımı olan aktif ve sadece hukuk fakültesi öğrencilerinden oluşan sözde "kar amacı dışında" ama özde sizin gibi öğrenci artı yönetici olan arkadaşlarınızın %30 luk komisyon parası hesapladığı topluluk.

yeni katılmış biri olarak "elsa ankara" hakkında 5 madde ile özet yapayım. bir de istanbul izmir i vardır ki allah korusun.(çünkü oralarda yüksek mahkeme dahi yok)

1-yıllık 20 TL aidat

2-Egosu sebepsiz yere şişmiş 7 yönetim kurulu(öğrenci hepsi)

3-Sosyallik(Geçici/tezcanlı)

4-Kazanım(kişiye göre değişir)

5-Yabancı ülke(yok öyle bir şey)

spoiler olarak şöyle söyleyeyim. amacınıza göre girin. başta diyeyim ilişki falan diyorsanız düşük ihtimal, hukuk kasayım diyorsanız dikkatli olun yapabilirsiniz, bağlanayım diyorsanız da yöneticilere oynayın.

spoiler 2 size yapacakları şudur: paranız bir güzel alınır. ayrıyeten her aktivitede ulaşım ücreti ödersiniz. devamını anladınız işte. hiç girmeyin derim. başka yerde arayın üstte saydıklarımı.

dipnot: en azından aranır burda elsa diye googleda aranır. baştan belirteyim kardeşim. benlik bir durum yok yani.
Walt Disney tarafından oluşturulan Karlar Ülkesi animasyonun da hayali bir piremses.
görsel
Elsa jean.
Buzlar kraliçesidir. Anna'nın ablası oluyor aynı zamanda.
Bir takım güçleri var, elini uzattığı yer buz tutuyor.bu yüzden elinden bir kaza çıkmasın diye eldiven giyiyor.

Küçük kızlar pek bir hayranı. elsa kostümleri, elsa temalı doğum günleri, elsalı pastalar. Elsa her yerde, tüm kusturucu gücüyle...
bir ince gülümsememe sebep.