1. 11.
  (bkz: el ele elizabeth)

  not: burdan lost controla saygılarımızla *
  ... abidin
 2. 12.
  dorduncu nesil sozluk yazari.
  2 ... ben hep 17 yasindayim
 3. 13.
  efsanevi ingiltere kraliçesi, ispanyolların bir numaralı düşmanı olmasına karşın 8.henry'nin kızı olduğunu göstermiş ve ingiltereye zaferle dönmüştür. hayatı boyunca hiç evlenmediği ve ölene kadar bakire olduğu iddia edilir.
  ... sanem
 4. 14.
  genelde entryleri bir cumleden olusan ve herkesin anlayacagi kadar basit olan yazar. rahat yazar aklına ilk geleni yazıyor olmalı.
  1 -2 ... november rain
 5. 15.
  saklarmışsın hep bir yüzünü. kimseler bilmezmiş hangi deryaların suyunda yüzdüğünü. bazen bir gelin gibi süslendi mi yerler beyaza yaradanın kudretiyle; kemer olmak istermişsin en sıkısından. hep sararmışsın uçsuz bucaksızları. koşardın belki sen de herkesin koştuğu yollarda koşanları izlemenin bu kadar güzel olduğunu bilmesen. kalmalıydın sen hep orda. hep yukarıda ki izleyecek değildi ya. bilmeliydi birileri bu yokuşta yere düşenleri. belki bir damla su vermeliydi ciğeri yananlara. dönüp bakmazken kimse arkaya bari sen hep arkada ol dediler dizimiz her kanadığında. her düşenin kanayan dizinden aldın kırmızıyı, kuşak eyledin bir gelinin beline, sıkı sıkı sardın yine bir boşluğu kendinle kapatırcasına.
  2 ... barrel
 6. 16.
  (bkz: elizabethtown)
  ... mabella
 7. 17.
  bir yaşına daha girmiş yazar. cidden lan doğum günü bugün. iyi ki doğdun dostum.*
  ... barrel
 8. 18.
  gezegendeki en bereketli isimdir. içinden kısaltma isimler çıkar. şöyle ki:
  (bkz: liz) (bkz: eliza) (bkz: beth)
  1 ... david addison
 9. 19.
  +Kaptan,senin bu halin ne olcak
  -Ne varmış ki halimde
  +Hep elizabeth,hep elizabeth
  -Zaten karar verdim.Sağ elimin üstüne dövme yaptırcam,yazı tipi times new roman,yazı tipi boyutu 19,kalın ve siyah ''Baba yorgun'' diye yazdırcam.
  17 -1 ... kaptan flamingo
 10. 20.
  (bkz: elizabeth bennet)
  3 ... nil nil nil