1. 1.
  yurdum insanının kullandığı,ilk şampuan markalarından biri
  1 ... kısmetsiz
 2. 2.
  en kuru saçı bile yağlandırma özelliği olan dandik şampuan markası. reklamlarda resmen tüketiciyi kandırıyorlar, o kadar ki, dava açsa bir tüketici kazanır bence... almayın, aldırmayın.
  4 -1 ... yasak merve
 3. 3.
  bir şampuan gurusu olarak belirtmeliyim ki, su kalitesi ne kadar iyi olursa olsun bu marka şampuan hayatta iyi sonuç vermez. saç şekillendiricisinin de tüketici tarafından işe yaradığının söylenmesi, beni kesin çok büyük tahribatlara yol açıyodur bu diye endişelere düşürmüştür. çocukların, yetişkinlerin, herkesin ulaşamayacağı yerde saklanması gereklidir.
  2 ... gecegen
 4. 4.
  son reklamlarında madonna'nın etinden sütünden yararlanan uyanık şampuan markası. ama madonna'nın bundan ne kadar haberi olduğu meçhul.

  madonna'ya atacağım mesaj sonrası öğreneceğiz hep beraber.
  2 ... sle7in
 5. 5.
  reklamlarında rol alan oyuncuların, pms olduğunda erkeklerin üzerlerine pörtleyen kıl kadınların ifadesini taşıyan kişiler olduğunu gördüğüm şampuan markası.
  ... prematurekul
 6. 6.
  son zamanlarda en iyi şampuanlar kategorisine girmiş şampuan markasıdır.
  -1 ... cipsever
 7. 7.
  kuşkusuz saç kreminde öncüdür.
  1 ... imtrak
 8. 8.
  köpüğü hakketen on numara. tişikkirler teddy charles..
  1 ... nasil guzel yazmisim lan di mi
 9. 9.
  çok pofpoflu şampuan. hatta parfüm de diyebiliriz. bunla yıkandığım zaman sanki kafama caddelerde satılan '5 tl ye 50 cc' lik parfümleri döküyormuşum gibi hissediyorum.
  3 ... gozu yasli rj45
 10. 10.
  her hafta değişen saç rahatsızlığımla başa çıkabilen tek şampuan. bunun kremi var, şekillendiricisi var, losyonu var, var da var...
  ... tambununkafasi