entry'ler (36)

instagram

app store'dan indirebileceğiniz, harika mı harika bir uygulama. fotoğraflara çerçeve ve efekt katabiliyorsunuz. ünlü veya tanınmış biri iseniz oh ne güzel.

hem yakışıklı hem yetenekli futbolcular

mert günok'tur o, mert günok.

yakışıklılığı futbolunun önüne geçen futbolcular

(bkz: gerard piqué)

sayışmak

egzantrik tekerlemelerle kişileri bir kaç tur sayma.

ağlamak

sessiz, yalnız ve hıçkırmadan yaptığım, en profesyonel eylemdir.

ice tea mango

sabah uyandığımda içeceğim tek şeydir. hem ayıltır hem bayıltır. tadından doyum olmaz.

kızılay mı dağıtıyor

takma penis.

cicim aylarındaki yeni evli gençler

kısa sürede çocukları olursa şaşmayınız.

beşiktaş

istanbulumun en güzel yerlerindendir. özellikle iskelesine doyum olmaz. aynı zamanda beşiktaş klübü inonü stadının bulunduğu yerdir.

pantolondan bir anda ortaya saçılan bozuk paralar

hem mutluluk hem hüzün verir. şahsen pantolonumdan düşük değerli ama çok sayıda bozuk para çıkıyor. yerlere merlere dağılınca nasıl toplayabilirim bunları diye baya bi düşünüyorum.

sıfır alacağım deyip sıfır alan delikanlı

azimlidir. candır, can.

azimlidir. candır, can.

azimlidir. candır, can.

çay sevmeyen insan

normalde seven ben, yazın hiç sevemiyorum yahu. hele bu sıcakta gerçekten çekilmiyor. ben içmediğim sürece başkalarına da içtirmiyorum, ayrı bi psikopatım.

en iyi 1000 şarkı

lucia - silence.

göt

kimi insanların burcudur. aynı zamanda oturarak büyütüldüğünü düşündüğüm münasip bir yerdir.

iphone 5

apple manyaklarının beklediği ürün. tasarımda iphone4 e göre pek fark yok ama içindeki teknoloji özgürlüğüyle baya tutacak diyebilirim.

fuck me like a hurricane

ilk iki kelimesini "rock you" olarak değiştirebilirsek, 19 ekim tarihinde istanbulda konser verecek scorpions adlı efsane grubun en iyi şarkılarındandır. aynı zamanda en sevdiğim tek şarkı. moral veriyor insana yahu.

hayatın çok kısa olması

günlük rutinlerimizden kaynaklanan varsayım. değildir kısa falan, saçmalamayın yahu.

elidor

her hafta değişen saç rahatsızlığımla başa çıkabilen tek şampuan. bunun kremi var, şekillendiricisi var, losyonu var, var da var...