bugün

arada baktığım, bir tane bile akıllı insana rast gelmediğim site. nerde caz yoga astroloji takılıp entelektüel olduğunu sanan, vatan düşmanı, sjw diye tabir edilen dünyadan habersiz, odasından çıkmayan tip varsa burada yazarlık yapıyor.
Yıllarca çaylak olarak beklenilen sadist moderatörlerin olduğunu düşündüğüm yer.
vakti zamanında takıldığım site. pkk karşıtı yazdıklarım yüzünden ban'lanmışlardı beni. aynı buradaki nickimi kullanırdım, hatta nick altım hala duruyor. hesabımı sildiniz bari orayı da sileydiniz aq.
içinde kendini beğenmiş, egosu tavan olan insan çok olabilir, ama bel altı başlık açan seviyesiz yazarlara hızlıca iyi uçuşlar dilediği için buradan çok daha iyi kanımca. Burada her şey serbest başlıkları takip ettiğim kadarıyla.
Kızlar teklif ediyormuş yalanıyla senelerce kapısında bekleten sözlük.
halen daha bu sözlükte çaylak olarak yazmayı bekleyen malları gördüğümüz başlık.

forum sitelerinde parayla hesap alıp millet yazar alıyor.

ekşi dediğin yer ne ki amk?

en ufak olayda çaylak ve silik yaparlar siz de mal gibi senelerce bekleyin.
Ekşide eskiden yazılmış yazılara dikkat edilirse yazım yanlışı bolca vardır. ancak yazım yanlışı bulunan yazılar içerisinde anlatılmak istenen konu bellidir. Hiç değilse verilmek istenen bir mesaj vardır. Şimdiki durumu anlamak için ise güncel olan herhangi bir başlığına girip göz gezdirebilirsiniz. Artık en büyük kaygı ve çaba birbirine laf sokmak, aşağılamak olmuştur.
Dangalak yuvasıdır. Eskiden en azından akademisyenler ve önemli kişiler yazardı sadece okur aydınlanırdık. Millet yazmaya utanırdı cahilliğinden. Adam gelmiş ayak kokulu entryler giriyor akıl veriyor millete yarım aklıyla puahaa. Oğlum sizin etiniz ne butunuz ne.
Akp'nin köpeği olmuş sitedir.

Birde çaylaklıktan yazarlığa geçmek zordur.
10 yıl önce üye olduğum, bir türlü yazarlığa geçemediğim sözlük.
uzun bir aranın ardından tekrardan merhaba, malum orası onaylanınca burayı salmıştım. bu 3 aylık izinden sonra izlenimlerimi sıralayayım;

ekşi sözlük homojen bir yapıda değil, yani ekşici diye kastedilen bir fenotip modeli artık çok eskide kaldı. her türden fikre bir karşıt görüş ya da alternatif mevcut. nutellayı bırakmışlar gibi görünüyor. karşıt bir görüş bildir biraz da sert çıktıysanız mesaj kutunuzun şenlendirilmesi işten bile değil.

diğer yandan çaylaklardan karı kız ortamlarını rahatlıkla yapabiliyorsunuz, birisi geçende evine çağırdı gitmedim ben gerçi ehehe. tırstım ama fake değildi onu biliyorum.

evli barklı olup da kendini sözlüğe atan çok insan var, evliliklerinin temeli ise mutsuzluk. kaç kadın dinlediysem ya boşanmak üzere ya da boşanmışlar. milletin kafası fena atmış durumda. karı kız kovalamıyor olmama rağmen yazar statüsü diye bir gerçek var. sırf yazarsanız diye kızların alakasız entrylerden mesaj attıkları oluyor, kutu kola gibi zkim var diye makarasına yazdığım entry e bile yürüyen oldu, manyak mısın deyip geri çevirdim. uludağ ın flört süreci epey yormuştu çünkü beni. zaten pandemi var, bu yaştan sonra da sexting yapacak halim yok. en iyisi ignore lamak.

burasının ne kadar sığ ve boş olduğunu görmüş oldum, hayat orada lan resmen. boşluktan kastım kimsenin olmadığı gerçeği, 3 5 yazarın ekseninden ibaretmiş burası onu fark ettim iyice.

bol bol dert dinledim diyebilirim, sağolsun hanım kızları bayağı üzmüşler. sosyal medya psikologu oldum iyice. ve bunu yaparken ilk mesajı da kendileri atıyorlar. millet dert ortağı arıyor ve bayağı bunalım modunda.

mizah kastığınız zaman mesajlar gelip güldüm ettim tarzı şeyler sık sık karşınıza çıkıyor, gerçi bundan 10 sene önce burası kalabalıkken de aynı tarz mesajlar alırdım, bu farklı hissetirmedi.

ayrıca belirteyim siyasi muhabbetlere pek girmedim, ama onun haricinde türkiye nin özeti gibi her telden adam var, bu nasıl mallık diye kitlenip kaldığım entrylere de şahit oldum ama kendimi sakinleştirmeye gidiyorum, her biriyle ayrı dalga geçmek için ciddi bir mesai harcamak gerekiyor.

edit: aşağıdaki malları da ciddiye almayın, en başta dediğim gibi her tipten insan var. yazım tarzınız da hangi kafada insanlarla karşı karşıya geleceğinizi belirliyor. yoksa ekşici fetöcü, pkk lı falan diye zırvalamaya gerek yok. sanki burası farklı bok. burada da neler okudum yıllar boyunca. bir sikime de toz kondurursanız incileriniz dökülmez merak etmeyin. bizim millet mal, ekşici ler ulucular diye kendilerince taraf olmayı seçiyorlar.

kim siker senin benim yazarlığımı arkadaşım. üst bir kimlikmiş gibi derbi kafasına evirmeyin. gerçi malsanız evirebilirsiniz, devam.
Alçak vatan haini dolu ortam ve bunu asla yadırgamıyorlar. Fetocuları alenen savunup destekliyorlar.
Artık bir daha kullanmayacağım site. Irkçı, faşist, terörist ve ne kadar Türk düşmanı olanların toplandığı sözlük neredeyse her 10 entryden beşi Türklere karşı aşağılama var ve biz kendimizi savunmaya kalktığımızda ırkçı faşist damgası yiyoruz. Hem bizi ekmeğimizi yiyin hem bizimle yaşayın hemde bizim dilimizle bize küfür edin ikiyüzlü aşağılık pislikler. Ve birde sözlük yönetiminde aynı kafadan olduğunu düşünüyorum çünkü oradaki Türkçülerin ve Atatürkçüler in çoğu uçuruldu ya da lanetli çaylak yapıldı ama Türk bayrağına ülkeye hakaret edenler hakkında hiçbir işlem yapılmadı.
ulu yakınından geçemez belki ama bugünkü ekşi de 99’dakinin yanından geçemez.

inanılmaz rafine platformdu.
oradakiler bizi hiç sevmiyor. inek diyor sen fakirsin diyorlar bu sözlüktekilere bilin istedim. tanım: genelde fularla dolaşan tipsizlerin olduğu ve feminik ateik dövmeli kadınlarla dolu bir sözlük.
bu sözlükteki solcu ve kürt takılanların çoğu bölücüdür. doğu da kürt devleti kurulmasından tut özerkliğe kadar her görüşü savunuyorlar. pkk lı olduğunu yazmaya cesaret edemedikleri için lafı eveleyip gevelerler. şu boğaziçinde, odtü de eylem yapan, istanbul da gay yürüyüşü yapanlar da yine bunlar.
Benim de bir dönem içinde bulunduğum, daha sonra Uludağ sözlük' e transfer olduğum espri kalitesi yerlerde olan katılımcı sözlük
(Bir dönem dediğime bakmayın bu yılın mart - nisan ayı arasında bulunduğum sonra da yazar olmayınca yemişim ekşini tatlını diyerek uludağ' a transfer oldum). Yazarları burnu havada, en iyi ben bilirim kıvamında, ama yiğidi öldür hakkını yeme katılımcı sözlükte en popüler olan da ekşi ama espri kalitesi yerlerde.
Gündemdeki önemli olaylardan haberdar olmak için göz attığım mecra.
avrupali yarragi seven 50 yas ustu fakir dayilar toplulugu.
Türk ve milli kelimesi yan yana gelince sinirden kendilerini becerecek hale geliyorlar. Milli maçı kaybetmişiz sonuç olarak sadece 1 oyun oynanmış yok ırkçı faşist akpsini yendiler de bilmem ne. Net olarak ruhunuzu kirleten bir yer.
Polis veya istihbaratçı olsam üye olacağım ilk yer olurdu. PKK, dhkp-c, fetö, çeşitli Türk düşmanı ülkelerin casusları cirit atıyor.

Türkiye Cumhuriyeti aleyhtarı olmayan yazar olamıyor, olanı da bir bahaneyle atıyorlar. Hdp genel merkezinden yazıyorlar sanki. O derecede bir Türk nefreti hakim.
Orospu çocuğu hdpkklıların ini. Leş bir yer. Her şekilde negatiflik saçıyorlar. Bir yerlerden önlerine kemik atıldığı çok belli.
Konunun haber siteleriyle alakası yok. Gayet dhkp-c ve pkk güzellemesi yapılan bir yer. Hücre evlerinden mi yazıyorlar ne bok yiyorlarsa artık.

Terör seviciliğine de Akp karşıtlığı kılıfı bulmuşlar. Ama Habur Oslo megri laflarını zırvalayıp duruyorlar. Tek dertleri hdpyi ve dağdaki uzantısı PKK'yı aklamak. Yarın akp dağılsa bu aşağılık fikirlerine nasıl bir kılıf bulacaklarını gerçekten merak ediyorum.

işin kötü tarafı, "bir oy CHP'ye bir oy hdp'ye" şerefsizliği ilk bunlardan çıktı. Muhalefet anlayışı bu olduğu için akp başımızdan gitmiyor. Gitmez tabii. Bunlar geleceğine AKP'ye razıyım, o derece.
Hah buraya da gelmiş biri. Evet devletçiyiz tabii ki! Akp bugün var yarın yok. Ama Türk düşmanlığınızı muhaliflik adı altında yutturamazsınız!

Siktir git ekşi denen hücre evine dön şimdi mal oğlu mal.
Akp bir gün gidecek ama gittikten sonra bu PKK sempatizanı köpekler bu ülkenin altını oynaya devam edecekler. Bu başlığa da gelmiş biri.

Devletçilikten rahatsız olan kuduz köpekleri ulu önder Mustafa Kemal Atatürk görseydi istiklal mahkemelerinde yargılardı. Aşağılıksınız!