son zamanlarda açtığı onlarca troll başlıklarla yolundan çıkmaya başlayan sözlük. bakalım, devamı gelecek mi?
an itibariyle ulaşamadigim site. umarim sorun benden kaynaklaniyordur.

edit: bakımdaymış.
sorun hepimizin sorunu .
buradan daha kaliteli zeki insanların barındığı bir yer.
Pokemonun magmarlı bölümüyle ilgili yazıları okuyup 17 sene önceye dönmüşken çökmesiyle üzmüştür.
eqşiciysen laykla geç xD.
görsel
kullanıcı kitlesi kesinlikle uludağ'dan kalitesizdir. oyun ve teknoloji başlıkları dışında kullanmam kullanılmasını önermem.
Occurred olmuşlar. *
temizlik var.
sedet gucleri tekrar iktidari ele gecirmek icin bir kalkisma yapiyor olabilir.
amerikaya yerlesmis ikisi de. sozlugu de kiraya verip yasicaklarmis rahat rahat.
Kendini bir şey sanan modlar işte. Milletin kursağında bırakıyorlar iki entryi.
Bana göre bakım ayağına ne kadar hükümet muhalifi entry ve yazar varsa hepsini silecekler, uçuracaklar.
Sözlük kompsetının ülkemiz ilk getiren sözlüktür.artık bende stajyerliği burada yapıp ekşi sözlüğe doğru yol alıyorum kendinize iyi bakın.
bu başlığı tekrar gündeme getirmenin amacının sadece oraya kabul edilmeni herkese duyurmak için olması.
(bkz: her olayda islama hakaret eden ekşici)
yazarları cidden çok enteresan bir kitle, tamam kabul ülkenin belki tek bağımsız haber platformu duzeyine geldiler ama harbiden yazar kitlesi çok garip.

bak mesela bugün ankara'da kaza olmuş, ölenlere rahmet yaralılara acil şifalar dilerim bu arada, kazanın başlığını 24 ağustos 2017 ankara otobüs kazası diye açmışlar, araç pamukkale aracı bu arada, ekşi yazarlarının çok methettigi hatta best dedikleri firma.

peki bu kazayi metro yapsa ne diye açılacaktı ? 24 agustos 2017 metro turizm kazası diye açılacaktı, altında 60 değil 560 entry olacaktı, lanetlemeler yuhalamalar gırla gidecekti. firma pamukkale olunca kazanın muhiti yazılmış firma adı geçmiyor.

bunun adi algi operasyonundan baska bir şey değil, hep diyorlar ya havuz medyasına algi operasyonu yapıyor diye, peki bu ne bu çok farklı bir şey mi ?

bunlar gerçekten anormal bir kitle, kendi içlerinde birbirlerini gazliyorlar, bir şeyi düşman bir şeyi dost belliyorlar, birinin hatalarini kollarken birinin dogrularini bile kotulemeye calisiyorlar. bu normal bir psikoloji değil.
burası daha sıcak ya uludağa değişmem baydı ekşi.
herkesin ciddi olmak için kastığı tuhaf bir platform.
az önce game of thrones başlığında ne tür gerizekalıları yazar yaptığını görünce aklıma nedense emekli maaşını çekmek için kuyruk yapan ihtiyarlar geldi.
An itibariyle giremediğim sözlüktür.
rahatlıkla girebildiğim sözlüktür.
tonla geri zekalının var olduğunu, süslü püslü cümleler kurabilmelerine rağmen katıksız mal olduğunu bildiğim yazarlara sahip yer. al bir gerizekalı daha;

https://eksisozluk.com/entry/70423467

bak ne yazmış odun;

--spoiler--
meral hanım meraba okuyosan yani bence kesin okuyosun bu başlığı, senden öyle bi enerji alıyorum bişiğ dicem, cumhurbaşkanlığına aday olcakmışsın oooo, ama şey, hdp seçmenini yanına almadan olmaz o işler, nası almayı düşünüyon bilmiyom ama twitter'ına baktım zaten stalklamadığım bi dağda domuzum kaldı onun da hesabı olmadığı için, hala ülkücü mülkücü yazıyon bence bu saatten sonra bırak bu ayakları, blockladım seni.
--spoiler--

lan takoz, hdp seçmeni dediğin 2015 seçimleri öncesindeki salt akp karşıtlığı üzerinden hdpkk'ya oy veren solcu geçinen beyaz türk takımı. hdp'nin boklu %4'e zor varan oyuna mı kalmış milliyetçi alternatif bir yapı.

lan adamlar halen daha hdp'yi bir otorite, bir oyun bozan faktör olarak görüyor. la olum o bir rüzgardı selo'nuz ebesininkini görünce bitti o iş.

alın işte böyle dangozları barındıran bir yer ekşi sözlük. lan var ya... neyse sövmeyecem.
Deniz naki'nin zopalanmasından sonra pkk sevicilerin cazgır çıkardığı sosyal medya şeysi.