mobil uygulamalarından sonra normal sitede sıçmaya başlayan site.

bir linke tıklandığında önce beyaz sayfa açılıyor, 3-5 saniye sonra ekran geliyor.
mobil uygulamaya eklenen profil fotosu, takipçi sayısı ve yazarın diğer sosyal medya hesap bağlantılarının görünebilme özellikleriyle kendi formatını kendi siken sözlük.

artık oranın da çivisi çıktı.
benimle aynı düşünceye sahip binlerce yazar var.
hem burada hem orada.
şöyle istediğimiz gibi, gerçekten daha faydalı ve kullanışlı bir sözlük kurma zamanı geldi bence.

sağlam temeller üzerine, asıl amacı kar elde etmek olmayan adam akıllı bir sözlük lazım.
aa bakın bu ekran görüntüsü çok iyi olmuş. bu uyarıyı ilk aldığımda konuşma çok samimi gelmişti. ondan sonra soğudum. burası daha samimi.
uludağ sözlüğün dedikodusun bolca yapıldığı sözlük. özellikle buradaki sol frame hakkında haklı olarak baya dalga geçiliyor.
gene 2binler 3 binler havada uçuşuyo.
Yalan yok ara sıra göz attığım sözlük.
Dikkatimi çeken husus, körü körüne muhalif olup fark yaratmak için kimi yazarların bildiğin beyaz rengin siyah olduğu konusunda fikir beyan etmeleri ve bu hususta gerçek ötesi kanıt ve argümanlarla bu fikirlerini okuyuculara, diğer yazarlara kabul ettirmeye çalışmaları.
Beyaz işte amk, ne zorluyorsun?!
ruhsuzdur.
Ülkemizde olay olduğunda en başta "türkiyeden siktir olup gitmek" başlığı yer alır.
meşazını aldım kardeşim,bende güçlü bir ekşi sözlük için evet diyorum.peki sadik reyizz sende var mısın?
Seviyeli, kültürlü insanların takıldığı site.
Yazar olmak için sabırsızlanıyorum.
Annem google merak sardı öyle merak ettiği yemek tarifleri falan. Arada ekşi sözlüge de denk geliyormus, 2 hafta sonra ezan ya rasul falan sayiyordum ki sus lan çomar diye bana saldirdi amk.
Dhkpc ve pkk destekçilerinin hakim olduğu sözlük. Chp ye ve hdp ye laf söyletmezler. Sonra terör neden var propagandası yaparlar. Terör yuvası sözlük.
Türkiye'nin haritası gibi sözlük. Her şeyden biraz var. Ama hiçbirşeyden tam yok.
Ha kutsal bilgi kaynağı mi dersen, kesinlikle evet,aynen öyle. En güzel yanı da buradaki kadar yobaz, seksomanyak, aktroll barındırmaması bence.
25k da çaylaklığım olan hesap.
Hata vermiş olan sitedir.
görsel
hesabı olan bana bir mesaj atabilir mi?

önemli. teşekkürler.
Daha seviyeli ve bilgi verici. Buradaki gibi çomarı bol değil.
Cahil, çomar kaynayan site. Bir de son günlerde yasakçı olmaya başladılar. ifşa sitelerine saldırıyorlar.
içinde zehir gibi yazarların olduğu web sitesi. (bkz: ürkütücü)

Aleyna Tilki'nin "Sen Olsan Bari" Klibi Pedofili Öğeler mi içeriyor?

https://seyler.eksisozluk...dofili-ogeler-mi-iceriyor
Kutsal bilgi kaynağı.
Buradaki gerzekler oradaki oluşumun sadece yüzde beşine tekabül ediyor. Yüzde yüz iyi platform diyemeyiz ama kaliteli yazarların olduğunu söyleyebiliriz.
Kutsal bilgi kaynağı. Kesinlikle buradan daha ciddi ve bilgisel düşünceler dönüyor.
Debe'si olmayan sözlük. Sadece haftanın en beğenilen yazıları yayınlanıyor. Keşke burada da ayni uygulama başlasa.
burayı inci sözlüğe çeviren sapıkların çok az olduğu çünkü ince elenerek sık dokunan sözlük...
Ne anlatiyon sen degisik? Evet.
ilk kurulduğunda yazarlık onayı falan yokmuş. her üye olan kişi anında yazmaya başlayabiliyormuş. ekşi şeyler'de okudum. vay be şimdi yıllarca yazarlık bekleniyor...