bugün

arkadaşlar merhaba...

ben ekşiden geldim, şimdi ne yapmalıyım?
sahneye çık uludan yamuk kankalarını konserine davet et onlar hemencecik yanına gelir bi masaya oturur soğuk biralarınızı yudumlarsınız.
entry falan gir.

dewamke.
Öncelikle yarragi olan adam saldırısına karşı hazırlıklı olmalısın. Bu saldırının ne zaman olacağı belirsiz. Toplu taşıma araçlarında ya da aile-arkadaş ortamında iken başlıklara tıklarken dikkatli olmalısın. Her an karşına çıkabilir çünkü, evet.*
Hdp barajı geçmeli de. Selahattin Demirtaş öv.
Starbucks olmadan asla de.
Aylık 20 bin Euro maaşından bahset ama ekonomi çok kötü de.
Dine inanan köylü de.
frank, o zaman sen de gel. biralar benden.

hdp barajı geçmeli. selahattin demirtaş iyi.
starbucks olmadan asla.
aylık 20 bin euro kazanıyorum ama ekonomi çok kötü.
dine inanan köylü...
uludağ sözlüğü din düşmanı yapmalıyız sanırım. burayı da kapattırana kadar devam...
görsel
görsel
valla orda çaylaktım cuckold koca gibi izliyorduk sadece burda yazılanlar çıkınca tuhaf oldu
en son girilen entryi olayını çòzsem alışırımda bazen 300 sayfa sonda bazen başta bazen sayfanın en altında.
Çorak topraklara geri döndük. Buradaki noktalama belasını unutmuşum.
iyice ekşiye benzettin burayı, bir sen eksiktin.
Aaa dolandırıcı. Sözlüğümüzü kaça sattın, hain?
True’ya dikkat et. Çelik don giyin ayrıca.
bana adımı sormayın.
salak mısınız.
Ekşiye sahip çıkmalısın, bütün sözlükler bu süreçte birbirini desteklemeli.
Mavi donun var mı?
Burada yeterince bilgi yok. Aradığımızı bulamıyoruz. Maas yok, bakalım ne olacak.
Ne istediğinle alakalı bir durum. Eğer goy goy olsun abazalık yapalım diyorsanız elbetteki doğru yerdesiniz. Ekşi'yi de geçmiş durumda burası. Ama gerçekten bir sözlük arayışı içindeyseniz meta sözlük var.
ilgili başlıklara boydan fotoğraf atılır bizim sözlükte...
Uludağ sözlük kaliteli hizmet anlayışı doğrultusunda sizlere en iyi şekilde hizmet verecektir.:)
Sürekli ekşi hakkında konuşmayın zahmet olmazsa, burda bin kez ekşi diye ciyaklamak yerine imza mı topluyosunuz napıyosanız yapın. Kafa şişirmeyin.
Adapte olursun kardeş. Zor değil.
Belki bir fırsattır, çok aşırı yanlı yorumlardan uzaklaşmak için.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar