bugün

olay gerçekten korkunç ve samsun'da geçiyor. kadın samsun atakum'da yaşıyormuş. acayip bir maske takmış kadın, komşularının kapısına dayanıp pikiğe çağırıyor ve kadın gerçekten korkunç bir halde. dün yaşanan samuray kılıcıyla tanımadığı bir kadını öldüren manyak haberinden sonra çok etkiledi. lütfen hassas iseniz fotoğrafları açmayın. gerçekten etkileyebilir. görseller:

https://eksisozluk.com/img/h844hae7
https://eksisozluk.com/img/cbrt2tph

başlık:

https://eksisozluk.com/ar...n-sizofren-kadin--7041470

umarım artık böyle tehlikeli akıl hastaları devlet tarafından alınıp kliniklerde tedavi edilir. toplum içinde yaşamaları çok tehlikeli.
(bkz: açmayın beyler korkunçlu karı)

Gerçekten kanım dondu aq. Yarın öbür gün Allah korusun birinin boğazına bıçak dayasa çok geç kalınmış olacak. Sağlık ekipleri tarafından alınması ve kapatılması lazım.
Kadınla ilgili olarak aşırı korkunç bir fikir ortaya atılmış. Ekşi'den bir yazar diyor ki: "kadının suratında maske sandığımız şey ölmüş kocasının derisi çıkarsa hiç şaşırmam."

Vallahi ne yalan söyleyeyim, ben de şaşırmam.
Yapacağınız espriyi sikeyim AMK. Karı manyağın teki, "sikilir bu" demişler. Dikkat et de o seni sikmesin.

Ağır ruh hastası olduğu belli. Kafasında maske olduğunu bilmesem daha çok korkardım. Ben şeyi çok merak ettim, acaba o maskeyi nereden buldu? Nasıl temin etti? Gerçekten deri gibi duruyor. Tövbe estağfurullah. Düşman götüne.
Şaka yapılmayacak kadar ciddi bir olay. Böyle biri kapısına dayansa şurada dalga geçenlerin de ödü bokuna karışır.

Evet akıl hastalığı kimsenin elinde değil ve çok zor ama insanlara ruhsal veya fiziksel olarak zarar verdiği anda özgürlüğü biter. Bitmeli. Böyle komşum olsa o evden taşınırdım.
En fazla ne olabilir ki”? Deyip görsellere tıkladım. Aklım çıktı arkadaşlar, gece bakmayın.
Bu aralar ülkede çok fazla manyak türemeye başladı. Yanınızda biber gazı falan taşıyın millet.

Kadın cidden korkunç ve Atakum'da bunu suratındaki o tuhaf maskeyle gören çok kişi varmış.
Yalnızca şizofreniden müzdarip olmadığı aşikar. Anlatılana göre Çok açık bir biçimde korkudan zevk aldığı belli. Bu psikopati belirtisidir. Şizofreni hastalarında yoğun olarak gözüken paranoya da mevcut, maske bunun belirtisi. Kendisi açık bir biçimde seri katil adayı, kontrol altına alınmazsa çok üzücü çok uçuk şeylere sebep olacaktır.
Ayy çok heyecanlı keşke benimde evime böyle tipte gelseler ne eglenirdim of ya.*
Zaman zaman apartmanda şu şekilde oturan kadın. Yuh dedirtir.
görsel
Bu olayın sonunun neye vardığını aşırı derecede merak ediyorum. inşallah o kadını tımarhaneye yatırmışlardır.
vahim bir olaydır. insanların korkması, endişelenmesi normal her akşam haberlerde neleri izliyoruz anasını satayım. ülkede ruh hastasından psikopattan çok bir şey yok ki.

ekşi sözlükte de gördüm bunu görsellere falan baktım ama çoğu entryde belirtildiği gibi tırsmadım nedense. hani canlı yaşasan altına sçardın diyecek olanlar olabilir belki ama harbiden diyorum bak bire bir aynı olmasa bile bu tarz o kadar çok şey görüyoruz ki böyle bir şey ile karşılasınca öyle kaçayım hemen falan hissi gelmiyor artık. yanı başımızda bombok bir tartışma yüzünden milleti vuruyorlar. haplanıp gezeni mi ararsın esrardan, alkolden walking dead deki ölülere benzemiş elinde katana ile sokaklarda gezenleri mi ararsın memlekette hakikatten ruh hastası bolluğu var artık normal bir şey gibi gelmeye başladı böyle şeyler.
Aşırı aşırı garip bir olaydır. Bir arkadaşıma anlattığımda “deli silksen geçinirsin” tepkisi almışımdır.
Görseller cidden korkunç ve korkunç olmasının sebebi insan derisine benziyor olması. Mesela kafasına yaratık maskesi taksa bu kadar korkutmazdı. Gerçekçi durduğu için cidden geriyor.

Ayrıca apartmanda oturmayı bırakın, Samsun'da gazi caddesi'nde bu vaziyette gezdiğini görenler var. Sokaktaki vatandaşlar için de çok tehlikeli.

Kesinlikle ciddiye alınması gereken bir olay.
uludağ sözlük yazarlarının başına gelmeyecek olan olaydır.

edit: malafatı kaldırıp kapıyı bi açacaksın bak kafası nasıl içine kaçıyor o zaman...