bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    (bkz: sözlüğümü geri ver)
    2 -1 ... freud
  2. 2.
    (bkz: hepimiz seoviyiz)
    1 ... freud
  3. 3.
    sözlükte yazara göre seri oy veren azımsanmayacak sayıda yazar olduğunu gözler önüne serecektir bu kısıtlama.
    1 -2 ... dr cureklibatur ve bay arkin
  4. 4.
    (bkz: seri saat tutan ibne)
    2 ... kechi
  5. 5.
    çok katı bir kısıtlamadır. seri eksi oy sorununu ortadan kaldıracak, ancak birçok yeni sorun yaratacaktır. örneğin, bir gün içerisinde 50 entry giren bir yazar var diyelim; bu yazarın yazdıklarının 20'sini okumuş olalım; bu okuduklarımızdan 7 tanesini beğenmediysek bunu reye dönüştürme olanağımız olmayacak, fakat beğendiğimiz 13 entry için artı oy verebileceğiz.
    ... antitez
  6. 6.
    demokrasinin kılıcı gibi gelmiş uygulama.*

edit : ironi ya
    2 -1 ... jagatai
  7. 7.
    enteresan bir kısıtlama. şimdi seri eksi oy almanın kendi açımdan kötülüğü nedir adam okumaz cellat gibi gider 20 tane entryme eksi oy verir. ne kadar rezilce bir durum değil mi? belki de okur ve gerçekten beğenmeyip eksi oy verir ki bu mantıklı ve anlaşılabilir bir durumdur. yalnız birkaç kere seri artı oy veren meleğe denk gelip teşekkürlerimi de sunmuş birisi olarak soruyorum; aradaki fark ne? ben eminim meleklik yapan da ardarda jet hızıyla o entryleri okumadı, kafasına göre artı verdi. yani bu normal; ama eksi almak mı anormal? günde 6'dan fazla provakatif entry yazanlara da bir çare bulunsun bence... hem sözlük de temizlenmiş olur.
    1 ... trink
  8. 8.
    (bkz: bir gunde 5 ten fazla şey sevememek)
    sozlugun ibnelere karşı başlattıgı fakat yanlarında gayleri de ( kurunun yanında yaş ) yaktıgı özel ve düşünce kısıtlamasıdır.
    ... joneca
  9. 9.
    geri tepecek ve amacına ulaşmayacak kısıtlama. eksi oy veresi olmayan insanı bile 6 oy vermeye zorlayacak bu. ben öyle yapacağım mesela. herkes böyle düşünecek. kimse seri oylayamıyor madem, ben 6 tane vereyim, bir başkasıda 6 tane versin. neticede toplandığı zaman bir tane seovi'nin vereciği zarardan daha fazla zarar verilecek. görürsünüz buraya yazıyorum.
    1 ... takino parmino