1. 1.
  1.Bir cismi iki eşit parçaya bölen çizgi,mihver.
  2.Üzerinde bir pozitif yön varsayılan sonsuz doğru.
  3.Dingil.
  ... italiano
 2. 2.
  Bursa'da yabancı dil eğitimi veren dershane.
  ... italiano
 3. 3.
  sadece bir ay gittiğim fakat 450 ytl bayıldığım ve ek ders çıkışında kilitli kaldığım dil merkezi...
  ... wishy washy
 4. 4.
  ayrıca sercan adında tam süpper bir fransızca hocasına sahip olan dersane.
  -1 ... wishy washy
 5. 5.
  ilk başta gelen almanca hocamızın değişmesinden sonra gelen Harun Hoca'nın ilk kurunun ardından aynı grupla ikinci kurda Özlem Hoca ile devam ettiğimiz eğitim merkezidir...
  çalışınca oluyorun sonucunu görürsünüz...
  mesajım anlayana...
  ... ewentry
 6. 6.
  bursa da heykel caddesi üzerinde güzel manzaralı bir dil kursudur. çok güzel hocaları vardır. mavi gözlü ve esmer hocaya** aşık olunmuştur. kısacası kursa başlanılacak ve devam edilecektir.
  ... ruhadam
 7. 6.
  bursada gidilmesi gereken en son dershanedir kanımca. sercan adında süper bir fransızca hocası vardır doğrudur, fakat bu gidişle tek artısı olan bu insanı da kaybedecek ve gidilesi hiçbir tarafı kalmayacak dil kursudur.

  bahattin adında yalancının allahı olan bir patronu vardır. kayıt esnasında pazarlığa yanaşmamak için patron olmadığını ve yapacağı indirimi patronların kendisinden alacağı yalanını söyler, nitekim bir şeyi hesaba katamayacak kadar andavaldır, orada 1,5 ay kalacaksınızdır ve er geç gerçeği öğreneceksinizdir. bunları yüzüne vurduğunuz da size "keklenmeseydin kardeşim" diyebilecek kadar da yüzsüzdür ayrıca. hatta "umrumda değilsiniz" cevabıyla da yüzyüze kalabilirsiniz.

  internet sayfasına girip yazılanlara aldanmamanızı da tavsiye ederim, zira orada (1 ders kitabı, 1 exercises kitabı, 4 audio cd, 1 video cd, 1 çizgi film) yazmasına rağmen, size verecekleri tek şey orjinalinden ilk 6 ünite alınmış, fotokopiyle çoğaltılmış ve içinde bazı sayfaları eksik çıkan sadece bir kitap ve 4 cd nin sıkıştırıldığı 1 adet cd olacaktır.
  ... max cady
 8. 7.
  pahalıdır.zırt pırt hoca değişir.tavsiye edilmez.
  ... lord of the kolpa
 9. 8.
  kendine has çizgisi bulunan doğru.
  (bkz: eksen çizgisi)
  ... forerunner
 10. 9.
  bir servo sistemde, servo motorun kontrol ettiği yörüngeye verilen ad.
  ... tonights the night