bugün

istanbul büyükşehir belediye başkanı olur kendisi.

edit; kudurun çomar oğlu çomarlar..
Abdullah öcalan ile ülkücüleri aynı çizgide buluşturacak kadar taşak sahibi bir abimiz.
süpermen.

ülkeye sonunda kanunlara uyacak, şeffaf, güvenilir, birleştirici, adil bir siyasetçi geldi aq.
Gönlümüz onunla, inşallah hak yerini bulacak.
sırf chpden aday olduğu için %51in önyargılı yaklaştığı insanlığı, yardımlaşmayı, iyiliği ön planda tutan, geleceğe dair umutlarımızı yeşerten bir siyasetçi.
akp'nin ayarlarını bozmuş, cümle şeriatçı köpeği kudurtmuş şahsiyettir.

günlerdir sanki iktidar partisi pir, pakmış gibi ne saçmalıklarla saldırılıyor bu adama.

halk görüyor ama olan biteni. siyasal islam 17 yıldır gücünü sandıktan aldığını söyleyip duruyor, tüm suçlamalara sandıkla cevap vermeyi seçiyordu ama kendi ayaklarına sıkarak, ysk'ya baskı kurarak seçim iptal ettirdiler. şimdi yarın tekrar imamoğlu seçilecek. buna inanıyoruz. bu sefer akp seçmenine ne cevap vereceğini düşünsün.

her şey çok güzel olalcak.

görsel
türk siyaset tarihinde dipten gelen dönüşüm dalgasını sembolüdür.
Rez alın haftaya unutacağınız isim.
Akp nin elinin ayağının titremesinden belli geleceği parlak bu adamın.
biraz daha çocuklu kadın ve kreş muhabbeti yaparsa kendisine oy vermicem. bana hiç bir faydası yok belediyecilik adına hatta bolca zararı var. çocuklu kadınlara ücretsiz ulaşım gibi zaten izdiham halinde gidiyoruz bir de bunlar bebek arabalarıyla gün gün gezicekler. deprem için laf gevele dur. şu şehirin tek sorunu kreş mi? evliler gerdeğe daha rahat girsin diye mi 8 bin tl yardım. keşke mart ayına kadar ki halinle kalsaydın. sırf erdoğan karşıtlığımdan pazar günü sandığa gidersem gidicem ama bu kadar gözümden kimse düşemezdi. 24 saat ulaşım dese kalbimde daha çok yer ederdi. su cahili ülkeye su indirimi nedir hiç mi barajların haline bakmadınız bu kararı verirken? asmalı mescit, taksim dese ölürmüydü? bu kadar varoş semtleri düşünmek neden? beşiktaştan , şişliden nasılsa oy geliyor zihniyetini chp’nin sevmiyorum. uber karşıtlığına girmiyorum bile şuan.
Yine başlık altında aynı saatte girilen imamoğlunu öven entryler eksilenip yeren entryler artılanmış. Daha sonra böyle bi oylama yağmuru yok.

Aslında dikkatli bir çalışma yapılsa bu allahsız aktrollerin çalışma saatleri tespit edilebilir.

Sinek sürüsü gibi üşüşüp sonra gidiyorlar.
klark kent. hani gözlüğü çıkarsa...
Benim umudum kalmadı pek. Çok hata yaptı. Adice ama stratejik bi şekilde adamın üzerine gittiler. Son günlerdeki mektup olaylarıyla beraber imamoğlunun oyları pek azalmasa da by'ın oylarında bi artış görebiliriz.

Keşke...
31 Mart'ta kazandığı zaferi onlarca kirli oyunla elinden alan çıkar ve menfaat amaçlı politik örgüte bu akşam gereken cevabı sandıkta verecek olan istanbul'un seçilmiş belediye başkanı.
Organize kötülüğe karşı sokak sokak, kapı kapı gezerek Gönülleri kazanmış ve bu ülkeye bir umut olmuştur. Dinsiz ve imansız dincilerin Türkiye'den çaldıkları Güleryüzü, hoşgörüyü, nezaketi bu ülkede yeniden tesis edecektir.
Yine yeni yeniden başkanimız.

Hakkimızı soke soke savunan adam.
Helal olsun.
Kaderi kürtlerin parmaklarının ucunda.
Adam seçimi zaten kazanmıştı, bugün demokrasi oylanacak. Hakkını yedirme başkan...
Yarın bu saatlerde bir senede 2 kez belediye başkanı seçilerek türk siyaset tarihine geçecek olan başkanım.
24 haziran sabahi insallah ibb nin ikinci kez secilmis baskani olacak ve onca aydir kendisi icin karalama kampanyasi yurutenleri baskanlik sureci icerisinde bir bir utandıracak!
#herseycokguzelolacak
#hakhukukadalet
23 haziranda sandiga giden herkesin elini vicdanına koymasini dilerim.
Birkaç günlüğüne başkanlık koltuğunu gereksiz yere işgal etmiş, ve bugün de sonunda hak edene bırakacak olan şovmen.
31 mart'tan önce akp'lilerin ciddiye almadığı ancak mart ayından itibaren sabah akşam saldırdığı isimdir.

yarın akşam istanbul'umuzun yeni belediye başkanı olacaktır.
Oy için PKK'lı Selehattin Demirtaş ve Hdp'ye övgüler yağdıran CHP'li aday
Linkini buraya koyalım dursun.
https://youtu.be/f1LYboBkrPU
Cumartesi PKK sempatizanı olup Kürdistan hayali olan biri ve ülkücü olan biri ile konuştum.
Her ikisi de istanbul seçiminde aynı düşüncede aynı mental yapıda aynı bakış açısı içinde gerekçe olarak Binali Yıldırım seçilmeli açısından Kürtlerin imamoğlu'na oy vermemesi gerektiğini söyledi.

Her ikisine de kendi adayı, kendi ideolojileri, kendi dünya görüşleri, kendi siyasi partileri olmadığı halde nasıl böyle kesin görüşleri savunduklarını sordum.
Cevap veremediler.
Onlara imamoğlu için minnet duymalarını söyledim.
Devletin 30 senedir yapamadığını imamoğlu 1 ay da yaptı.
Önderimiz apo diyeni de başbuğ Türkeş diyeni de kol kola getirdi.

Binali Yıldırım veya Ekrem imamoğlu seçilir önemli değil.
Aslına bakarsanız bir adayı desteklemek anlamında değil anlatılan bu durum.
Türkiye artık eski Türkiye değil.
Hiç bir parti ideolojik veya inanç olarak ya da devlet imkanı güç olarak seçmeni çantada keklik göremez.
Bu işin kürdü, Türkü, ermenisi, azerisi yok. Artık değişiklik istiyorum bilader. Gençliğim bitti amk yerinde akp yüzünden. Aynı isimleri duydukça kusasım geliyor artık. değişim istiyoruz!
2 ayda 2 mazbata alan türk siyasetçi olarak tarihe geçecektir.
güncel Önemli Başlıklar