eğer ekrem değilde mansur başkan olursa yazık olur.
kişi kıyaslamanın bir manası yok..

bir şekilde bu arkadaşların oyuna girmesi şart..

istanbul ve ankarada tezgahlanan bütün pisliklerin kamuoyuna açıklanması gerekiyor..

seçilirlerse yapacakları ilk icraat birilerinin vatandaşın haklarını nasıl gasp ettiklerini listelemesi olursa eğer pek hoş olur..

temiz bir sayfa için torbadaki bütün pisliklerin ortaya dökülmesi şart..

şahsım adına yeterli tek icraat da bu zaten..

yoksa istanbul için hiçbir çözüm yok..
ikisi de kazanacak.
ahahah. oy vermeye koltuk degneğiyle gelen akp gitsin de kim gelirse gelsin diyen yaşlıları görünce kıyamayıp son anda imam'a oy attım. ilçede iyi partiden vazgeçmedim ama neyse.
hile hurda olmazsa düşük profilli adayın kazanma olasılığı yok.
ikisi de kaybedecek.

at fava, bekle.
icraat olarak Mansur yavaş'ın alacağı versus. Ekrem imamoğlu'nun artık icraatlara daha fazla baş koyması lazım.
istanbul belediye meclisinin çoğunluğu akp li olduğu için ve kendi kararlarını vermek yerine her zaman birinin ağzına baktıkları için; imamoğlu görevini icra edememektedir.

Buna karşın mansur yavaş 'ın belediye meclisinde ki gücü göz önüne alınırsa icraat yönünden mansur önde olabilir. Aslında mansur ün ne gibi projeleri var hiç duymadık. En son bir heykel açılışı yaptı. Ama imamoğlu esenler otogarını ihya edeceğim diyor.
Ayrıca imamoğlu bir belediye başkanından çok cumhurbaşkanlığına veya parti başkanlığına göz kırpan, bütünleştirici yapısıyla türkiye siyasetine yol verebilen bir isim. Yanlış mukayeseler yapılmamalı.
ekrem başkana oy atmış bir seçmen olarak kesinlikle mansur başkanımızın tokatlayacağı versustur.

neden mi?

millet artık sıcak siyasetten sıkıldı siyasilerin dertlerine derman olmasını ayrıca hizmet ve aş istiyor.

şu bilmem kaç günlük dönemde mansur başkan harıl harıl çalışırken ekrem imamoğlu çok popülist yaklaşıyor...

su’ya %40 indirim dedi meğer ilk 10 metreküpte %40 imiş ama bu detay seçim boyunca asla söylenmedi...

hamile ve çocuklu kadınlara bedava ulaşım halen beklemede...

çocuklara ve ihtiyaç sahiplerine süt olayı da halen bir adım atılmamakta...

mansur başkan sakarya caddesi yenilemesi ve 56km’lik bisiklet yolu ile gövde gösterisini yaparken ekrem bey halen araba sergilesin...

Not: Ekrem başkan umarım beni yanıltır ve oy verdiğime pişman olmam...
Ekrem bey şovmen , mansur bey işini sessiz sedasiz ozveri ile yapan bir adam. Ekrem bey'in kameralarla pazar , esnaf ziyaret edip yine kameralar ile terörist mezarı ziyaret etmesi dışında bir numarasını görmedim.
Valla Mansur Yavaş sanki daha işinde gücünde gibi geldi bana. Ekrem imamoğlu nun numarasını göremedik henüz. Seçim zamanı beni rahat bırakmadılar bana icraat yaptırmadılar diye ağlamasın sonra.
ikisini toplayıp çarpsan bi bilal erdoğan bile etmeyecek vasat iki versustur. net..
görsel
Mansur amca yıllardır aranan lider,işi ve hukuku bilen hır gür sevmeyen olgun nitelikli başkan. Darısı diğer belediyelere.
eko balondur. mansur adamdır.
serdarsl06 bugün çok gergin.
Mansurcuyum ben.
Keşke 2 aday olsa ikisi de bunlar olsa.

O piti piti deyip oy kullanırız.

Her iki sonuçta da ülke kalkınır.
CHP'li değilmi?
mansur yavaş tokatlar.
şuan için, ikisinin birlikte yöneteceği ülkede yaşamak isterdim.
yalnız, bazıları gibi götleri kalkarsa anında silerim. ben çomarlar gibi onur orospusu değilim. kim doğru, adaletli, dürüst, bilim önderliğinde ilerlerse onu destekledim - desteklerim.
Mansur yavaş az laf çok iş ilkesini benimsemiştir ama ekrem imamoğlu safi çene ve hayal kırıklığı. Bizleri hayal kırıklığına uğratmıştır. Hala onu inatla koruyan gerizekalı fanatik kesim bile şu an bu modda, vs yapılması çok saçma olan durum.
görsel
Imamoglu yakisikli , mansur yavaş yaşlı. Bu işin esprisi tabi. Ama mahsur yavaş daha güvenilir görünüyor .
Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz.
Mansur yavaş Ankaralıları kazandı. Gelecek belediye seçimlerinde Ankaralılar ona meclisi de verecek. Bir Ankaralı olarak söylüyorum.
görsel
mansur beyin tokat atacağı versus. konuşmaya gerek yok.